חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות - הגיע הזמן לותר על הרכב

.
דף הבית >> אופניים חשמליות - הגיע הזמן לותר על הרכב

אופניים חשמליות - הגיע הזמן לותר על הרכב

אם מקום העבודה שלכם קרוב, ואתם בכל זאת מתעקשים להגיע עם הרכב ולהיתקע בפקקים, אז אתם לא מתנהלים נכון, היום, הדרך היחידה להגיע לעבודה זה לא רק באמצעות רכב, יש פתרון נהדר בשם אופניים חשמליות אתם בטח ראיתם אותם אם אתם מתגוררים בערים הגדולות. הרבה אנשים החליטו לעבור לאופניים החשמליות והם חוסכים בהוצאות ומוסיפים לבריאות הגוף. מעיל רוח טוב ואיכותי יגן עליכם גם מפגעי מזג האוויר בעונות הגשומות יותר. הפקקים בעיר הפכו מיום ליום לבלתי נסבלים, החנייה בפרט, כל זה גורם לכם לא פעם לאחר לעבודה ולהגיע עצבנים ומתוחים ליום עבודה ארוך, לא נעים...אבל תוכלו לפתור את האי נעימות הזאת אם תרכשו אופניים חשמליות זה ישנה לכם את החיים מהקצה אל הקצה במיוחד כשמחירי הדלק בשמים, בנוסף יש לנו את הוצאות הרישוי השנתי והביטוח ושלא לדבר על הטיפולים והתיקונים במוסכים שבשבילם אתם לפעמים צריכים גם להיעדר מהעבודה ולהפסיד עוד כסף.

כיצד פועלות האופניים החשמליות?

אופניים חשמליות אינן שוקלות הרבה והן ניתנות לקיפול, הם בעלי מנוע קטן המספיק לנסיעה עירונית הוא מספיק לאורך נסיעה של 40 ק"מ,  הן נטענות באמצעות מצבר שניתן לטעון אותו בכל מקום אם זה בבית או בעבודה. אין צורך ברישיון על אופניים חשמליות ואפילו הילדים שלכם יכולים לרכב עליהם. במקרה והמצבר אינו טעון דיו, ניתן לרכב עליהם כאופניים לכל דבר. כשאתם בעבודה, אתם יכולים לקפל אותם מתחת לשולחן או במקום שאינו בולט לעין ולהטעין אותם קח שיהיה לכם מספיק טעינה על מנת לחזור חזרה לביתכם.

חשבו כמה אתם חוסכים בשנה..

הפקקים בעיר הסואנת כל בוקר, גורמים לנו לצריכת דלק מוגברת במידה ואנו מגיעים לעבודה באמצעות הרכב שלנו, חשבו את צריכת הדלק לשבוע, לחודש ולשנה, הוסיפו את עלות הביטוח, הרישיון השנתי, והתיקונים אתם תידהמו לראות כמה אתם מוציאים על הרכב שלכם. זה לא יקרה אם תשתמשו באופניים חשמליות. ישנם שבילים מיוחדים היום לנסיעה בעיר כך שתוכלו לרכב בבטחה על האופניים החשמליות ולהגיע למחוז חפצכם. אל תשכחו לחבוש קסדה ולהגן על גופכם עם מגנים מיוחדים המיועדים לרכיבה על אופניים, דרך צלחה!!

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.