חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות - אלטרנטיבה חכמה

.
דף הבית >> אופניים חשמליות - אלטרנטיבה חכמה

אופניים חשמליות - אלטרנטיבה חכמה

מבט חטוף ברחוב עמוס יגלה כי האופנה החדש היא אופניים חשמליות ההולכות וצצות כפטריות לאחר הגשם. יותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות הרבים הטמונים בכלי הרכב הקומפקטי המאפשר הגעה ממקום למקום בצורה זריזה, ללא מאמץ, ללא עמידה בפקקים וחיפוש חנייה מעיק. אופניים חשמליות אינם מזהמות את הסביבה, ובמידת הצורך ניתן לדווש בהן כמו באופניים רגילים.

שמירה על הסביבה

בשנים האחרונות המודעות לשמירה על הסביבה הולכת וגדלה. מחזור, מפגעי סביבה, שימור ומשאבים מוגבלים הם מושגים ההולכים והופכים שגורים בפי כל בית אב בישראל. אנו מבינים את הצורך להימנע מזיהום האוויר במידת האפשר. רכבים המונעים בגז הולכים והופכים נפוצים יותר ויותר מהסיבה הפשוטה שמערכת גז לרכב אינה מזהמת את הסביבה כמו שעושה מערכת הדלק הרגילה. שריפת הגז נקייה במידה ניכרת משריפת הבנזין, היא אינה יוצרת פיח במנוע. היה זה רק עניין של זמן עד ששחקן חיזוק נוסף יכנס לתמונה: אופניים חשמליות, שאינן פולטות גזים מזהמים בזמן נסיעה.

לרכב מבלי להתאמץ

יתרון נוסף של אופניים חשמליות הוא היכולת לרכב מבלי להתאמץ ולהזיע. אכן, אין ספק שרכיבה על אופניים היא ספורט נהדר,  אך לא תמיד אנו מעוניינים להגיע ממקום למקום ולהיראות מזיעים, עייפים ומתנשפים כמו אחרי פעילות גופנית מאומצת.

ברחובותיה הפקוקים והעמוסים לעייפה של תל אביב, ניתן לראות בכל בוקר גברים ונשים לבושים בהידור בדרכם לעבודה כשהם רכובים על אופניים חשמליות. הם יגיעו למקום העבודה רעננים, אף אחד לא יוכל לנחש שהם עשו את דרכם למשרד על גבי אופניים.

חיסכון בזמן

העמידה הממושכת בפקקים גורמת למפח נפש אצל כל אחד ואחת מאתנו. גם אלו אשר מתגוררים סמוך יחסית למקום העבודה, יכפילו ואף ישלשו את זמן ההגעה אליה בשעות העומס בבוקר ואחה"צ. אופניים חשמליות פותרות גם את הבעיה הזו. מסלולים המיועדים לרכיבה על אופניים בסמוך לכבישים נפוצים במקומות רבים בארץ. וכך באמצעות האופניים, אין צורך לעמוד בפקקים. בנוסף, קיימים דגמים רבים של אופניים חשמליים מתקפלים, מה שנותן אופציה גם לאלו המתגוררים רחוק ממקום העבודה לנסוע ברכבת, ולשלב נסיעה באופניים חשמליות.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.