חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות – אפשר גם להכניס לתיק

.
דף הבית >> אופניים חשמליות – אפשר גם להכניס לתיק

אופניים חשמליות – אפשר גם להכניס לתיק

העולם שלנו מלא בהמצאות, כי יש הרבה אנשים שרוצים לשפר את איכות החיים שלהם, וחושבים איך לעשות את זה. לדוגמא, אם תנסו לדמיין את עצמכם היום ללא הטלפון הנייד שלכם, זה יראה לכם מאוד מוזר, עד כדי בלתי אפשרי. מצחיק לחשוב שהטלפון הנייד קיים בחיים שלנו רק חמש עשרה שנה בערך, לא? על אותו המשקל, אפשר לראות שתמיד נעשים ניסיונות לשפר את דרכי התחבורה בתוך הערים הגדולות, בין אם מדובר על תל אביב ובין אם מדובר על רומא. אם גם אתם מרגישים שאתם מבזבזים המון זמן יקר על פקקים בתוך העיר, אתם יכולים להחליט שנמאס לכם מכך, ואתם יכולים לקנות לעצמכם אופניים חשמליות.
 
כלי מעולה

אופניים חשמליות
 
 הן מופלאות וזה ממש לא במקרה שככל שחולפות השנים אנחנו רואים עוד ועוד אנשים שרוכבים על אופניים כאלה בתוך הערים. האופניים החשמליות לא מאוד שונות מהאופניים שכל אחד ואחד מאיתנו מכיר, כי בסך הכל הן אותו הדבר, רק עם מנוע. המנוע של האופניים החשמליות הוא קטן, כך שהאופניים לא הופכות להיות כבדות, והנוחיות שבהן נשמרת. המנוע של האופניים החשמליות הוא מנוע שאפשר להטעין בקלות רבה, וכאשר הוא מוטען, הוא יכול לעבור מרחק של בערך 40 ק"מ עד שיהיה צורך להטעין אותו שוב. המהירות של האופניים החשמליות היא מהירות גבוהה יחסית לאופניים, אך היא אינה מהירות גבוהה יחסית לאופנוע, כי האופניים החשמליות מגיעות בערך ל25 קמ"ש.

למה זה טוב לנו?

אופניים חשמליות הן טובות להרבה אנשים מסיבות מגוונות. ראשית, כמו שהוזכר, מי שעובר לרכב על האופניים החשמליות מבזבז הרבה פחות זמן על עמידה בפקקים. מעבר לכך, עם האופניים החשמליות לא צריך בכלל לחפש חניה, וגם לא צריך לשלם על חניה. מעבר לכך, האופניים החשמליות הן מאוד משתלמות מבחינה כלכלית, כי לא צריך לתדלק אותן, וזה הבדל גדול מאוד. אתם לא חייבים להמשיך להוציא סכומים כל כך גדולים בכל חודש על דלק ועל ביטוחים, כי האופניים החשמליות יכולות לעזור לכם להקטין באופן משמעותי את ההוצאות. 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.