חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות בחיינו

.
דף הבית >> אופניים חשמליות בחיינו

אופניים חשמליות בחיינו

לא פעם קורה לנו שאנחנו כל כך חוששים מהעניין של למצוא חניה, עד כדי כך שאנחנו נמנעים לעיתים ללכת למקומות מסוימים. הגיע הזמן לפתור את העניין הזה אחת ולתמיד, ועד שהעריות בערים השונות ידאגו לנו לעוד מקומות חניה, נצטרך לעבור לכלי תחבורה אחרים. אנשים רבים טוענים שגם כלי התחבורה הציבוריים אינם מספיק טובים, ולכן למרות מצוקת החניה אנשים נוטים להמשיך להגיע ברכבם הפרטי. אחת ההמצאות הגאוניות ביותר לעניין של מצוקת החניה, הוא מעבר לשימוש בכלי שנקרא אופניים חשמליות אופניים חשמליות הן המצאה גאונית כיוון שהן יכולות לשאת אותנו ממקום למקום, ואנחנו לא צריכים לחפש חניה כאשר אנו מגיעים למחוז חפצינו.


מעט על האופניים החשמליות

בפועלאופניים חשמליות הן למעשה שילוב מצוין בין האופניים כפי שאנחנו מכירים אותן, ובין מנוע, כפי שאנחנו מכירים את פעולתו. האופנוע המותר כיום להתקנה, על פי התקן האירופי, באופניים החשמליות, הינו מנוע של W250, והאופניים יכולות לשאת את הרוכב עליהן במהירות של עד 25 קמ"ש. כתוצאה מכך, מובן שנסיעה על האופניים החשמליות הינה נסיעה בטוחה גם עבור ילדים שעברו את גיל 14. בישראל התקן היחיד המותר לשימוש הוא התקן האירופי, ולמעשה, כל האופניים החשמליות אשר אינן עומדות בתקן זה הן אופניים לא חוקיות, אשר נחשבות לאופנוע. חובה להקפיד על עמידה בתקן כי אחרת יהיה על רוכב האופניים לעשות להן ביטוח, כי למעשה מדובר יהיה על אופנוע לכל דבר.
יתרונות רבים

בנוסף ליתרון הבולט שצוין לעיל, כלומר יתרון החניה, האופניים החשמליות הן בעלות יתרונות רבים נוספים. דוגמא ליתרון נוסף היא העובדה שהשימוש בהן אינו מזהם כלל את כדור הארץ, ולכן, הן למעשה כלי תחבורה ידידותי לסביבה ולאדם. בנוסף לכך, השימוש באופניים החשמליות יכול להוות, מצד אחד, נסיעה נעימה שאינה כרוחה בשום מאמץ, אך מצד שני, ברגע שהרוכב יחליט על כך, הוא יוכל לעבור לשימוש בדוושות ובכך לעשות ספורט. המחירים של האופניים החשמליות הם נוחים וסבירים כמעט לכל אדם, ולכן עם חלוף הזמן יותר ויותר אנשים קונים אותן.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.