חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות – הדבר הבא לצעירים

.
דף הבית >> אופניים חשמליות – הדבר הבא לצעירים
אופניים חשמליות – הדבר הבא לצעירים

יותר ויותר צערים עירוניים מוצאים תרון להתניידות ממקום למקום בזוג אופניים חשמליות. רכב זה כבר לא כזו מציאה, סיבה אחת היא בגלל הגיל המאוחר יחסית שאפשר להשתמש בו, אם לוקחים בחשבון שאחרי שכבר מוציאים רישיון נהיגה יש תקופה של נסיעה משותפת עם מבוגר, יוצא שמתחילים ליהנות מהרכב לקראת הגיוס לצבא. הסיבה השניה, שהדלק מאוד יקר ומי שההורים שלו לא יכולםי לממן לא את עלות הדלק, יהיה לו קשה להסתדר לבד. והסיבה השלישית שאם גרים בתל אביב או רוצים להגיע לתל אביב, אם רכב זה ממש בלתי אפשרי למצוא חניה. ואז חוזרים לאופניים, אבל אופניים זה איטי מדי ומאמץ מדי, בעיה. רגע, אופניים חשמליות פותרות בדיוק את מה שמפריע באופניים רגילות.
 
אופניים חשמליות – מה מיוחד בהן?

כך יוצא שאופניים חשמליות הן הדבר הבא לנסיעה בעיר ללא עלות וללא בעיות חניה. אפילו לא חייבים לקנות זוג אופניים חדש במיוחד, אפשר להגיע לחנות שמתעסקת בתחום של אופניים חשמליות עם האופניים שלכם מהבית ולהוסיך מנוע במחירים סבירים ביותר. אופניים חשמליות עם מנוע יכולות להגיע למהירות של 45 קמ"ש בערך, שזה ממש לא רע בשביל נסיעה על אופניים. ובכל מקרה, גם אם החלטתם לקנות אופניים חשמליות קומפלט, מדובר על הוצאה חד פעמית של באיזור אלף שקלים. תלוי כמובן באיכות האופניים. המנוע מחזיק מעמד בסביבות שנה, אז יש לכם שנה שלמה של נסיעה בלי פידולים מיותרים.
 
מה עוד חשוב לדעת על אופניים חשמליות?

התרומה לאיכות הסביבה ברורה. אין דלקים מזהמים, יש פחות תחבורה על הכבישים וגם יש תרומה לבריאות שלכם בכל זאת יש לכם תמיד את האפשרות של שילוב בין רכיבה שמתבססת רק על המנוע החשמלי לבין האפשרות שאתם מדוושים בחלק מהדרך להנאתכם וכדי לשמור על חיי הסוללה. אם אתם נוסעים ברחבי העיר להנאתכם, הדרך מישורית ואתם לא ממהרים, אפשר לגמרי לפדל. היתרון הגדול הוא שיש לכם שתי אפשרויות בזוג אופניים אחד. אם מנתקים את האפשרות של המנוע החשמלי, מדובר בזוג אופניים רגיל לחלוטין.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.