חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות – הטרנד הירוק הבא

.
דף הבית >> אופניים חשמליות – הטרנד הירוק הבא

אופניים חשמליות - הטרנד הירוק הבא

ישנה דרך פשוטה להגיע ממקום למקום, בעלות נמוכה מבלי צורך במציאת חניה ולא מדובר באוטובוס אלא באופניים חשמליות שהופכות אט לאט להיות פופולריות ביותר קרב חובבי הגנה ושמירה על איכות הסביבה. גם בתנאי מזג אוויר קשים מעילי פליז איכותיים יגנו על הרוכב מפני הרוח והגשם והוא ירגיש נינוח ובטוח לרכוב גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים.

כל מי שגר בתוך הערים הצפופות , מודע לשתי בעיות מרכזיות  ביותר והן הפקקים ומציאת חניה, כך שנסיעה קצרה ביותר הופכת להיות סוג של משימה בלתי אפשרית ולכן רבים בוחרים באופציה הזולה והנוחה ביותר והיא, נסיעה באמצעות אופניים כאשר ניתן לבחור בין  אופניים חשמליות לאופניים רגילות לפי הטעם והסגנון האישי של כל אחד.

בניגוד לנסיעה באופניים רגילות, בחשמליות אין צורך להזיע או להשקיע במאמץ, המנוע המחובר לאופניים עושה עבורכם את כל העבודה, שכן רכיבה על אופניי פדלים דורשת כושר גופני מסוים ולא כל מי שרוצה לרכב על אופניים, יש לו את הכוח הפיזי הנדרש או את הרצון להשקיע אנרגיה כדי להגיע למקום מסוים.

טרנד איכות הסביבה העלה את נושא האופניים לממד חדש, שכן, אם עד אז נחשבו האופניים לכלי תחבורה פשוט יותר, הרי בעידן בו המודעות להגנה על הסביבה עלתה חשיבות הנסיעה באופניים מדרגה אחת קדימה, וזאת במיוחד גם כאשר מדובר באופניים חשמליות שיש להן מצד אחד מנוע ומצד שני לא  מזהמות את האוויר.

הטרנד הירוק עם  אופניים חשמליות או רגילות?

בכל אחת מהבחירות הללו תתרמו לאיכות הסביבה, אך כל אפשרות היא שונה לגמרי שכן, באופניים רגילות תצטרכו אתם להשקיע כוח ומאמץ כדי להפעיל אותן ואילו באופניים  חשמליות, המנוע עושה את כל העבודה בשבילכם וזה נוח במיוחד עבור מי שרוצה ליהנות מכל היתרונות של האופניים עם פלוס אחד נוסף ומשמעותי.
קיימות אופניים משולבות שיש בהן אפשרות לשתי האופציות, גם להפעלה עם המנוע וגם בלעדיו, וכך כל אחד יכול לבחור לפי הנוחות והרצון שלו, באם לרכב באופניים באופן רגיל או באמצעות המערכת החשמלית של האופניים וזו אלטרנטיבה טובה בעיקר באזורים בהן יש עליות רבות המקשות על נסיעה בצורה הרגילה למי שאין לו כושר גופני המתאים לכך.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.