חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות – הפתרון המושלם לעיר

.
דף הבית >> אופניים חשמליות – הפתרון המושלם לעיר

אופניים חשמליות – הפתרון המושלם לעיר

אם אתם מתגוררים באחת מבין הערים הגדולות בישראל ואין לכם כוח לפקקים בהם אתם נתקעים עם הרכב בכל יום,  אופניים חשמליותיכולות להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם. עם אופניים שכאלה אתם יכולים לנוע ברחבי העיר בקלות רבה, ללא כל בעיה ולהגיע לכל מקום בזמן ובצורה המהירה ביותר. כך, אתם יכולים לחסוך זמן רב אשר בדרך כלל נשרף על הפקקים ולנצל אותו לטובת דברים אחרים וכל זאת ללא כל מאמץ.

חסכון עצום בזמן

כאמור, אופניים חשמליות מהוות עבור אלו שגרים בערים הגדולות את הפתרון האופטימאלי עבור הזמן אותו הם מבזבזים בפקקים בנסיעה למקום העבודה, לסידורים שונים וכדומה. במקום זאת, בעזרת האופניים החשמליות הם יכולים להגיע לכל מקום אליו יחפצו להגיע בצורה טובה ובטוחה ובלי להתאמץ יותר מידי. לא מדובר באופניים בהם יש להזיז את הדוושות ולבצע פעילות גופנים כל שהיא, האופניים נוסעות על חשמל ומעצמן כך שזה כמו לנסוע על אופנוע, אך זה לא מצריך רישיון מיוחד.

פרקטיות ונוחות

עוד יתרון עצום של אופניים חשמליות על פני כלי רכב אחרים זהו יתרון הפרקטיות והנוחות של הכלי הזה. עם אופניים חשמליות אתם לא צריכים להסתובב זמן רב כדי למצוא חניה, אם אופניים חשמליות אתם יכולים להגיע לכל מקום, אפילו אל הסמטאות הצרות ביותר, בצורה הטובה ביותר ומבלי ללכת ברגל כלל וכלל. כך, אתם יכולים להגיע עד למקום העבודה במקום להחנות עשרות מטרים ממנו, אתם יכולים להגיע עד לבנק במקום להחנות בחניה העירונית ולכל מקום אליו תרצו להגיע תוכלו לנסוע עד לפתח הדלת, שם להחנות את האופניים ללא תשלום ולהעניק לעצמכם יתרון רב מאוד.

בנוסף, מחירן של האופניים החשמליות אינו כל כך גבוה, בהשוואה לאופנוע או כלי רכב דומים, לכן מי שאין באפשרותו להשקיע בכלי רכב יכול לרכוש את האופניים ובהן להשתמש בצורה טובה ונוחה ללא כל בעיה – ללא רישיון, ללא ביטוח, ללא דלק – רק חשמל וזה הכול, אתם יכולים לנוע לאן שאתם צריכים ולהגיע לשם במהירות ובקלות.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.