חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות – לאיכות הסביבה

.
דף הבית >> אופניים חשמליות – לאיכות הסביבה

אופניים חשמליות – לאיכות הסביבה

רבות כבר דובר על אופניים חשמליות בהקשר של חסכון בעלויות הדלק הגבוהות, המנעות מפקקים והגעה מהירה ונוחה לכל מקום בעיר. אך מה באשר לאיכות הסביבה? למנוע חשמלי ישנו תפקיד דרמטי בשמירה על איכות הסביבה ומניעת זיהום, מכיוון שהוא עושה שימוש באנרגיה נקייה – חשמל. נכון שעל מנת לייצר את החשמל מזהמים את האוויר, אך גם תהליך ייצור החשמל הולך ומתייעל ועתיד להשתנות משימוש בפחם כיום, לשימוש בגז טבעי על מנת להפיק חשמל בצורה ירוקה ונקייה. לכן חשמל הוא הדבר הבא. זה נכון שתחום זה עוד בחיתוליו, במיוחד בכל הנוגע לסוללות. ישנן אופניים חשמליות על סוללות, רכבים חשמליים על סוללות ועוד מוצרים רבים. אך למעשה עוד לא הצליחו לייצר סוללה עוצמתית שתוכל לתפקד במשך זמן רב בצורה יעילה. הנושא הזה כל הזמן בפיתוח ואנו קרובים מאי פעם למציאת הנוסחה המנצחת.

תגידו שלום לדלק

הנפט ברחבי העולם הולך ואוזל. התלות שפיתחנו בו מתחילה לפעול לרעתנו. מדינות קמות ונופלות על מאבקי נפט ושליטה והעניין גורם לכאוס. מכיוון שרוב מדינות ערב במזרח התיכון יושבות על שדות נפט ענקיים, הדבר פועל לרעתנו, כל עוד הן מדינות אוייב לפחות. בדומה לצינור הגז הטבעי ממצרים. על מנת לא להעניק לאותן מדינות כוח צבאי שבסופו של דבר יפעל נגדנו, על ידי תשלום עבור הנפט, כמו גם על מנת לחסוך בזיהום האוויר ולחיות בעולם נקי יותר, עלינו להתנתק מהתלות בנפט וכמה שיותר מהר. דלק למשל, הנעשה שימוש ברכבים פרטיים, הוא מזהם אוויר וודאי. הסולר לאחרונה התגלה כמסרטן וודאי וגורם למחלות ריאות ונשימה שונות. שימוש ברכבים חשמליים כמו גם אופניים חשמליות, יתרום למאמץ זה.

לסיכום

התלות שלנו בנפט פועלת נגדנו, אם נעבור כולנו לאנרגיה ירוקה נצבור כוח מחודש. העולם כולו יהיה נקי יותר, זול יותר, האוויר אותו אנו נושמים יהיה צח וטהור יותר ונוכל לחיות בשלווה וללא דאגות, לפחות בכל הנוגע לנשימתנו. כל תפקודי הריאה והלב ישתפרו, נוכל לעשות ספורט ביתר קלות, אפילו לעלות במדרגות. העולם יראה שונה לגמרי ממה שהוא נראה עכשיו והשינוי ללא ספק יהיה לצד החיובי ביותר.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.