חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות לבעלי כושר מוגבל

.
דף הבית >> אופניים חשמליות לבעלי כושר מוגבל

אופניים חשמליות לבעלי כושר מוגבל

לבעלי כושר מוגבל, הפתרון האידיאלי זה אופניים חשמליות אין צורך במאמץ גופני ברכיבה על אופניים חשמליות. לאנשים מבוגרים זה פתרון אידיאלי, ניתן אף לשפר את הכושר הגופני באמצעות רכיבה על אופניים אלה ללא הרבה מאמץ, היות וניתן לדווש מפעם לפעם ללא צורך בהפעלת הסוללה. אם לאנשים קשה בגיל מסוים לרכב על אופניים סטנדרטיות, הפתרון עבורם הוא קנייה של ערכת אופניים חשמליות, נסיעה על אופניים ממונעות תוכל הרבה להקל להם את החיים.

חיסכון אדיר בתחזוקה

לכולם יש רכב, אך כולם גם יודעים, כי רכב דורש המון הוצאות, ביטוח, אגרת רישוי שנתית, טיפולים שוטפים במוסכים, דלק וחנייה. השימוש באופניים חשמליות חוסך הון של כסף, והרבה אנשים מסיבות אלה עברו לרכב על אופניים חשמליות והעדיפו אותם על שימוש ברכבם. האופניים החשמליות מחזקות את שרירי הרגליים, אם מפעם לפעם אתם מדוושים בהם בגלל רצון של שמירה על כושר גופני, רכיבה על אופניים משפרת את זרימת הדם ומונעת מחלות ריאה, לחץ דם ולב.

האופניים החשמליות הן בגדר תופעה עולמית

האופניים החשמליות הפכו להיות תופעה עולמית, מי שנסע למשל לגרמניה, יוכל לראות את מרבית האוכלוסייה הרוכבת על אופניים חשמליות, זה הפך להיות כאורח חיים ולא רק בגרמניה.  על מנת לבצע רכישה חכמה, כדאי כי תעשו סקר שוק ותבדקו את הדגמים השונים של אופניים חשמליות ומחיריהם. בישראל מזג האוויר הינו חם מאוד, במיוחד בחודשי הקיץ, לכן, בקיץ רצוי כי נצנן את גופנו כמה שיותר. עלינו לחבוש קסדה ולקחת אתנו מים צוננים במתקן מיועד המיועד לכך  הנמצא בתיק על גב הרוכב, בכל פעם שהרוכב צמא, יש לו צינורית שהוא יוכל דרכה לשתות מים.

לא לכל אחד יש כושר גופני

ההמצאה של האופניים החשמליות, הקלה על הרבה אנשים שלא היה להם כושר גופני, הנסיעה על האופניים החשמליות פיתחה להרבה אנשים את הכושר הגופני שחזר בהדרגתיות עקב רכיבה על אופניים חשמליות. האופניים החשמליות נמצאים כיום ככלי הרכב הירוקים מועדפים על הציבור הישראלי, מסתבר שלא לחינם.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.