חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות לגיל השלישי

.
דף הבית >> אופניים חשמליות לגיל השלישי

אופניים חשמליות לגיל השלישי

יותר ויותר אנשים מגיעים כיום לגיל מבוגר עם בריאות טובה, דבר המאפשר להם להיות פעילים ולקחת חלק בחיי חברה ופעילות גופנית ועבורם אופניים חשמליות הן האופציה האידיאלית.

אם בעבר כאשר היו מאחלים למישהו ביום ההולדת "עד מאה ועשרים" זה היה נראה מעט דמיוני, כיום אין זה כך,  הרבה אנשים זוכים לחיים ארוכים ומגיעים לגיל מבוגר במצב בריאותי תקין, דבר המעניק להם  חיים עשירים ומלאי פעילויות שונות ומגוונות.
הדרך לבריאות טובה, עוברת בשמירה והקפדה על אורח חיים הכולל פעילות גופנית, כאשר זו לעתים מוגבלת בגיל בו הגוף מתעייף יותר מהר, מכפי שהיה בעודו צעיר ולכן האופציה של רכיבה על אופניים חשמליות משולבות הינה אידיאלית, שכן ניתן תוך כדי הרכיבה להחליט באם להפעיל את הפדלים באופן עצמאי או על ידי המנוע החשמלי.

בקיבוצים ובמושבים ניתן לראות שימוש נרחב באופניים חשמליות, שכן, רוב השבילים הינם צרים ולא ערוכים לנסיעה באמצעות מכוניות וכך אין סכנה ברכיבה על אופניים, וניתן בקלות רבה להגיע לכל מקום כדוגמת הדואר, לצרכנייה או לכל מקום בקיבוץ תוך הנאה מלאה ומושלמת ממזג האוויר הנעים בחוץ.

נסיעה באופניים בצורה בטוחה

חשוב לזכור כי בגיל המבוגר יכולת הראיה הינה נמוכה יותר כמו גם הריכוז ועל כן, יש לוודא כי מבוגר הרוכב על אופניים יהיה מוגן ובטוח במידת האפשר, כך למשל יש לצאת לרכיבה בחושך, עם מחזירי אור ופנס המותקן באופניים, בנוסף יש לוודא כי רוכבים במקומות שאין בהם תחבורה ציבורית העלולה לסכן את הרוכבים.

ישנן אופניים עם שלושה גלגלים, כך שהיציבות בהן היא גבוהה יותר באשר באופניים עם שני גלגלים, ולכן האופציה הזו הינה טובה יותר עבור אנשים מבוגרים כמו גם, ניתן להוסיף לאופניים סלסלה שבה ניתן לקחת חפצים ממקום למקום מבלי לאבד תוך כדי את שיווי המשקל.

כדאי תמיד להתייעץ עם רופא המשפחה באם המצב הבריאותי מתיר את הרכיבה על האופניים, שכן יש אנשים שמאמץ מסוים אינו נכון להם, ולכן ייעוץ מתאים עשוי למנוע בעיות בלתי צפויות תוך כדי הרכיבה.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.