חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות לחיים בריאים יותר

.
דף הבית >> אופניים חשמליות לחיים בריאים יותר

אופניים חשמליות לחיים בריאים יותר

לפעמים אנו חושבים  כי המצאה מסוימת היא חדשה, בהרבה פעמים זה לא כך, הרבה פעמים קורה כי אנו חושבים שההמצאה כמו אופניים חשמליות היא המצאה בת זמננו, אך האופניים החשמליות הומצאו בשנת 1868 שמונה שנים לאחר ההמצאה של האופניים הרגילות. עכשיו נשאלת השאלה, מדוע ההמצאה לא החזיקה מעמד עד היום? התשובה היא כי כנראה הם לא הצליחו להחזיק מעמד בתקופה ההיא או שההמצאה לא הייתה מפותחת מספיק, או שהם לא היו מהירים וחזקים מספיק.

  ההצלחה הגיע מאוחר יותר ...

בשלב מאוחר יותר כשהמנוע של האופניים הותקן על הגלגל הקדמי של אופניים חשמליות האופניים הצליחו בשוק, היו אז חברות שייצרו את המנועים של אופניים חשמליות החלו למכור אותם בנפרד כך שכל אחד יהיה יכול להרכיב אותם על האופניים, האופניים בתקופה ההיא החלו להצליח ואנשים החלו לרכוש אותם. כיום האופניים החשמליות הן הרבה יותר משוכללות מהתקופה ההיא, המנוע כיום הרבה יותר משוכלל והסוללות מחזיקות מעמד הרבה יותר זמן מבלי שיהיו טעונות הרבה זמן. מדהים לגלות שהאופניים החשמליות היו פה עוד הרבה לפני שנולדנו...

בררו טוב לפני שאתם קונים אופניים חשמליות

לא כדאי לקפוץ על האופניים החשמליות הראשונות שאתם רואים בחנות, בררו איזה אופניים חשמליות יתאימו לכם, לפי הצרכים שלכם, התקציב וסוג האופניים, אל תוציאו יותר מדי כסף על האופניים בדקו עם חברים ובררו איזה סוג אופניים חשמליות יש להם ואם הם מרוצים. התחרות הרבה בשוק האופניים החשמליות תגרום לכם למצוא אופניים חשמליות במחיר טוב, לכן כדאי לעשות סקר שוק נרחב לפחות בחמישה מקומות עד שתמצאו את המחיר המתאים לכם.

הדרך הטובה ביותר לצאת מהפקקים

האופניים החשמליות, הם הדרך הטובה ביותר לחסוך חניה ולצאת מהפקקים, מיותר לציין את החיסכון בדלק, אין צורך ברישיון, טסט וביטוח. צריך לציית לחוקי התנועה ללא קשר אם מדובר באופניים ולא ברכב, היות והאופניים החשמליות הם כלי רכב ממונע לעל דבר. אל תשכחו נקודה חשובה, האופניים החשמליות גורמות לכם לחסוך זמן בפקקים ובחיפוש אחר חניה. תיהנו!!!

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.