חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות- מאה וחמישים שנים להמצאה

.
דף הבית >> אופניים חשמליות- מאה וחמישים שנים להמצאה
אופניים חשמליות- מאה וחמישים שנים להמצאה

נפלאות הטכנולוגיה לא מפסיקות להפתיע אותנו כל פעם מחדש עם המצאות נהדרות בתחומים שונים. חלק מההמצאות זוכות להדים רבים וחלקן פחות, בעוד שללא עוררין, אופניים חשמליות, הן אחת מההמצאות הטכנולוגיות המרשימות ביותר ביחס לכל שאר ההמצאות שהגיעו אלינו בעשור האחרון. מרבית הציבור חושב שלמעשה מדובר בפיתוח טכנולוגי די חדשני, בעוד שהאופניים הממונעות קיימות כבר לא מעט זמן בשוק, וליתר דיוק מדובר בהמצאה די ישנה אשר החלה לעשות את דרכה אל השוק עוד מלפני מאה וחמישים שנים.

רקע היסטורי
בשנת 1860, הגיחו לעולם האופניים הרגילות בהן פעולת הדיווש התבצעה באופן ידני בלבד וללא שום אמצעי עזר. נתון זה קרוב לוודאי איננו מפתיע שום איש שכן, האופניים מוכרות לכל אדם שני עוד מימי הילדות הרחוקים. אולם, אופניים חשמליות, נראות כמי שהומצאו רק בשנים האחרונות, אף על פי כן את האופניים הממונעות למעשה המציאו שמונה שנים לאחר המצאתן של האופניים הרגילות. אם אכן המציאו את האופניים הממונעות בשנת 1868, נראה די מוזר שאף אחר מאיתנו לא שמע עליהם בתקופה ההיא.

אופניים חשמליות- עוד מתחילת שנות השמונים
ישנן כמה השערות בנושא כאשר המרכזית טוענת שבתקופה ההיא לא זכו האופניים הממונעות לתהילה כה גדולה אשר לה הן זוכות במיוחד בשנים האחרונות. יש שטוענים שהצלחתן של האופניים הממונעות לא הייתה כל כך גדולה בתקופה ההיא מכיוון שאז, האופניים הממונעות לא היו משוכללות ומתוחכמות כפי שהן היום. אין ספק שלא ניתן כלל להשוות את האופניים הממונעות של היום לאופניים הממונעות של תחילת שנות השמונים.

אופניים ממונעות של שנות האלפיים
האופניים של שנות השמונים לא היו נוחות לשימוש וכן יעילות באותה הרמה של האופניים הממונעות של שנות האלפיים. בהתאם לכך הן לא היוו מענה הולם ומספק עבור הצרכים שבגינם הן נוצרו מלכתחילה, כלומר אמצעי תחבורה פשוט ונוח להגעה מהירה ממקום למקום. ההמצאה שאנו מכירים כיום, משלבת למעשה בין דיווש ידני לבין מנוע חשמלי המאפשר נסיעה מהירה ללא צורך בפעולת הדיווש, מה שלא היה מנת חלקן של האופניים שיוצרו בשנות השמונים.

 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.