חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות- נסיעת מבחן טרם רכישתן

.
דף הבית >> אופניים חשמליות- נסיעת מבחן טרם רכישתן
אופניים חשמליות- נסיעת מבחן טרם רכישתן

במידה וגם אתם מעוניינים לקחת חלק במהפכה הירוקה בכל הנוגע לעולם התחבורה החשמלי, כדאי לכם לשקול בכובד ראש לרכוש אופניים חשמליות, אחד מכלי התחבורה היעילים ביותר והנוחים לשימוש במיוחד ברחבי הערים הגדולות. אולם, טרם הרכישה חשוב מאד לערוך נסיעת מבחן במטרה לבחון את אופן השימוש בהם והאם הוא מתאים לצרכיכם ועונה על דרישותיכם. 

הבדלים בין אופניים רגילות לחשמליות
באופן עקרוני ההבדלים החזותיים בין אופניים רגילות לחשמליות אינם בולטים כל כך וניכרים, מלבד הסוללה החשמלית שממוקמת ברוב המקרים לשלדת האופניים, לא ממש ניתן להבחין בשום הבדל ממשי בין השתיים. אולם, במבט קצת יותר מעמיק נגלה שמלבד הסוללה הבולטת, ישנם עוד כמה אלמנטים נלווים לאופניים הממונעות אשר למעשה מבדילים בינם לבין אופניים רגילות. אחד מהאלמנטים הללו הוא כמובן המנוע החשמלי המורכב בחלק התחתון של האופניים. 

אופניים חשמליות- יציאה לנסיעת מבחן
מכיוון שמדובר באופי של רכיבה קצת שונה מאופי של נסיעות על גבי אופניים רגילות, יש צורך להתנסות בדבר טרם הרכישה של האופניים הממונעות. במטרה להבטיח שימוש עתידי נוח ופשוט באופניים בעלות מנוע חשמלי, עלינו להיערך לתקופת הסתגלות מהירה וזריזה. ההנעה של אופניים חשמליות מתבצעת באופן ידני דרך ידית ההנעה ולא דרך הרגליים, כמו שנהוג לרכב על אופניים רגילות. מדובר בסוג של רכיבה שונה לחלוטין מכיוון שכוח ההנעה נעשה דרך הידיים ולא דרך הרגליים.

נסיעת מבחן- גורמים המחייבים התייחסות
כל אדם בוגר מעל גיל ארבע עשרה רשאי למעשה לרכב על אופניים ממונעות ואין שום צורך בהוצאה של רישיון נהיגה. כאשר אנו רוכשים אופניים ממונעות, כאמור עלינו לערוך נסיעת מבחן ובמהלכה לשים לב לדברים הבאים, ראשית יש לבחון את פעולת המנוע בתנאי שטח שונים ומגוונים. כך למשל בשעה בה אנו עורכים את נסיעת המבחן, עלינו לדאוג לרכב באזורים מישוריים, בעליות ובמורדות תלולות וכיוצא בזה.

בכדי לאמוד את צריכת המצבר של האופניים יש לערוך נסיעה די ממושכת בתוואי דרך שונים. כמו כן חשוב לבדוק את הנוחות התפעולית דרך שימוש בעת הרכיבה בכל מערכי האופניים כמו אמצעי הבלימה וידיות ההאצה. 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.