חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות תופעה בינלאומית

.
דף הבית >> אופניים חשמליות תופעה בינלאומית

אופניים חשמליות תופעה בינלאומית

אופניים חשמליות הפכו לתופעה בינלאומית שרק תופסת תאוצה, באיטליה השימוש בהם כל כך נפוץ ממש כמו בטלפון נייד. גברים ונשים מספרים כי הנסיעה בהם לעבודה בזמן שיש פקקים, היא מאוד נוחה וקל להגיע איתם לכל מקום. גם בארה"ב ובגרמניה  אופניים חשמליותהפכו למוצר המבוקש ביותר, יש לנהוג על אופניים חשמליות בזהירות חשוב לא למהר.  ניתן לנהוג בהם כבר מגיל 14, כל שניתן לעשות זה לחבוש קסדה ולרכב עליהם.

טרנד האופניים החשמליות התחיל בתל אביב

תל אביב היא אין ספק עיר פקוקה, כשהגיעו אופניים חשמליות  בארץ הם הגיעו מיד לתל אביב, כמו כל טרנד חדש שמגיע למרכז ומשם הוא עובר לכל הארץ, אם אתם רוצים לרכוש אופניים חשמליות, אז אתם במרכז העניינים  בתל אביב, יש הרבה אולמות תצוגה של יבואנים, תוכלו לצאת לנסיעת מבחן באופניים  ולהחליט איזה זוג אופניים מתאים לכם.

כיצד מטפלים באופניים חשמליות?

גם האופניים החשמליות זקוקות לטיפול 10,000  ק"מ בדיוק כמו במכונית, הטיפול כולל ניקוי האופניים ושימון של החלקים. את תקינות המערכת, בודקים כל חודשיים, חשוב לשמור על הכללים האלו על מנת שהאופניים שלנו יאריכו ימים, מה שמאוד חשוב זה שמירה על הסוללה, כי בלעדיה המנוע לא יעבוד. עלינו לשמור שהסוללה תהיה טעונה, אן למשל נסעתם למקום מסוים והיא התרוקנה, תטעינו אותה במקום בו אתם נמצאים  דעו, כי שמש היא האויב של הסוללה, לכן לעולם אל תשאירו את האופניים החשמליות תחת השמש. שימון השרשרת ובדיקתה ישובים אף הם, על מנת שלא תחרוק לכם בנסיעה, שמנו אותה מדי פעם.

כיצד נשמור על נסיעה בטוחה?

המנוע של האופניים החשמליות הוא שקט ולכן קשה לשמוע אותו, לכן עלינו להישמר מאוד בנסיעה בתוך העיר, עדיף לנסוע בדרכים חילופיות ולא בתוך התנועה, כך נמנע תאונות. האופניים עצמם חייבים להיות בטוחות בנסיעה, לכן כשרוכשים אותן צריך להקפיד על תו תקן. הרכבת מראות על האופניים החשמליות חשוב מאוד, כמו שאנו נוהגים ברכב ונעזרים במראות, אותו הדבר לגבי האופניים ללא מראות לא נדע מי נמצא מאחורינו ונסתכן בתאונה

 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.