חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות

.
דף הבית >> אופניים חשמליות

אופניים חשמליות

אתם מעוניינים לקנות אופניים לצורך טיולים, נסיעה בין הערים ובעיר שבה אתם גרים. חשבתם לרכוש אופניים חשמליות משום ששמעתם שהן נוחות לרכיבה ומקלות על הרכיבה עצמה משום שהן חשמליות. אז לפני שאתם רוכשים, כדאי לכם לרכב עליהן ולהרגיש אם הן נוחות לכם, פשוט לבדוק אותן מבלי לשמוע עליהן. כשאתם רואים בפעם הראשונה את האופניים החשמליות, אתם עלולים לחשוב שאלו אופניים רגילות, אך הדבר השונה המשמעותי והוויזואלי שיש בינן לבין אופניים רגילות הינו המנוע שנמצא באזור התחתון ביותר בחלק של האופניים, ודברים נוספים קטנים שפחות ניתן לראות אותם במבט ראשוני.

אופניים חשמליות דורשות נסיעת מבחן – בשבילכם

כשאתם נוסעים על אופניים חשמליות, אתם תחושו בהבדל, משום שהאופניים החשמליות מהירות הרבה יותר מאופניים רגילות. יש לכם ידית הנעה שעלייה אתם לוחצים בעת הרכיבה, מה שאומר שה "דחיפה" הראשונה מגיע דרך לחיצה על הידית ולא דרך הרגליים. הנסיעה על אופניים חשמליות מורשת מגיל 14 ומעלה, וכמובן שאין צורך ברישיון נהיגה. בעת רכיבה ראשונה שבוחנת את החלטתכם, האם לקנות אותן או לא, עליכם לשים לב לכמה דברים – כדאי לכם לנסות לרכב בדרכי נסיעה שונים כמו עליות וירידות ומשטח ישר, כדי לראות איך מרגישה לכם הנסיעה עם מנוע באופניים, שנית כדאי לכם לרכב זמן לא קצר כדי לראות איך המנוע מתפקד בעת רכיבה ארוכה יחסית. דבר נוסף, בדקו אם נוח לך בזמן הרכיבה ללחוץ על ידית שמונעת המנוע, בעוד שאתם מפדלים, מאיצים ובולמים. חשוב שלא תשכחו לבדוק אם האופניים החשמליות עושות רעש, משום שהן לא אמורות, גם אם המנוע מתאמת, שימו לב לכך בעיקר בעליות.

כמה נקודות חשובות לפני הקנייה

אם בעל המקום לא ייתן לכם לעשות נסיעת מבחן על אופניים חשמליות, עליכם לחשוב פעמיים לפני שאתם קונים, כי אין סיבה שלא ייתן לכם לנסות, גם אם בעל המקום מציע לכם מבצע מיוחד, עדיף שלא תרכשו במקום הספציפי הזה את האופניים החשמליות. מומלץ, ואף חשוב – ללבוש בגדים מיוחדים שיגנו עליכם בעת נסיעת המבחן הארוכה.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.