חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליות

.
דף הבית >> אופניים חשמליות

אופניים חשמליות

מעוניינים בטיולים יפים אך לא קשים. הקושי מתבטא בצורה שבה אתם "הולכים" או לצורך הדיוק, רוכבים, בעת שאתם מטיילים. כדי ליהנות מהטיול ומהנוף, בעוד שאתם לא מתאמצים מבחינה פיזית, אתם צריכים לרכוש אופניים חשמליות. אתם לא תתעייפו כלל במהלך הרכיבה, אלא רק תרצו לרכב עוד ועוד. אתם מעוניינים להגיע לכמה שיותר נקודות תצפית, ויעדים באופן כללי במהלך הרכיבה. אך אם מדובר על הליכה רגלית או אופניים רגליות, הרי שתתעייפו מהר בשל המאמצים הפיזיים. לרוב אתם לא תוכלו לסיים את המסלול ולהגיע לכל היעדים אם כך. אך אם תרכשו אופניים חשמליות תוכלו להצליח. האנרגיות מתחזקות ונשמרות.

אופניים חשמליות – לא רק בטיולים

תוכלו להקל על עצמך במהלך רכיבה בשגרת היום, ולא רק עבור טיולים. הכוונה היא שאם אתם רוכבים לעבודה או למכולות ובאופן כללי משתמשים בצורה שגרתית באופניים, גם מהסיבה הזאת כדאי לכם לרכוש אופניים חשמליותאתם  לא מעוניינים להגיע לכל יעד במהלך היום ולהיות עייפים. גם בעליות, ירידות, כבישים בין עירוניים ועוד, האופניים החשמליות יסיעו אותך מבלי להפעיל כוחות פיזיים כלל. אם אתם רוצים לרכב לרכבת, ומהרכבת ליעד נוסף, כדאי לכם לרכוש את האופניים החשמליות והמתקפלות, הן גם ניידות וקלות לרכיבה. תוכלו לעלות את האופניים המתקפלות החשמליות לכלי תחבורה שונים. לעומת אופניים רגילות, שהן גם לא ניידות, וגם לא מקלות עליכם במהלך הנסיעה עצמה.

חברות מותג מומלצות

זוהי הוצאה כספית יחסית גדולה, לכן חשוב שתרכשו אופניים שיהיו איכותיות. לפני שאתם רוכשים אותן עליכם לברר מספר פרטים: חברת מותג, אופניים איכותיות, סוללה שאיננה נגמרת במהירות, אופניים שאינן מזיקות לסביבה, המהירות שבה תוכלו לרכב. בנוסף, חשוב שתבצעו השוואות מחירים בין החנויות השונות, משום שישנן חברות שמציעות מבצעים עבור האופניים החשמליות מחברות בעלות שם ומותג. אתם יכולים להיתקל במקרים שבהם אותו סוג של אופניים מציעים במחיר שונה, אך בחנויות שונות. מדובר פה בהוצאה כספית לא קטנה, כך שאל תהיו פזיזים כשאתם קונים. מומלץ לברר גם כן בנוגע לאופניים חשמליות מתקפלות, כדי שיקלו עליכם.

 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.