חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופניים חשמליים טווח נסיעה ארוך

.
דף הבית >> אופניים חשמליים טווח נסיעה ארוך
אופניים חשמליים טווח נסיעה ארוך

מה מהיר יותר מאופניים רגילים, אך איטי יותר מאופנוע אבל מנגד שומר על איכות הסביבה וחוסך לנו בהוצאות? התשובה היא אופניים חשמליים.
אופניים חשמליים מאפשרים טווח נסיעה ארוך תוך שמירה על איכות הסביבה, יכולת להימנע מהיקלעות לפקקים, חסכון בהוצאות מיותרות כגון דלק והגעה נינוחה אל היעד המבוקש.
אופניים חשמליים אינם מחייבים תדלוק. הם לא מזהמים את האוויר. אין הכרח לערוך להם מבחן רישוי שנתי. אין סיבה  להכניס אותם למוסך. עלותם, אלפי שקלים בודדים, עשויה להשתלם בתוך זמן קצר גם מבחינה כספית (מכל הבחירות האחרות היא משתלמת לאלתר!). בתוך העיר היא מאפשרת הגעה מהירה ממקום למקום. מי שנדרשים לערוך סידורים ייווכחו לדעת כי האופניים החשמליים חוסכים להם זמן.

חנייה? הצחקתם אותם...

כולנו יודעים שאחד הסיוטים היומיומיים המסייטים אותנו, נהגי המכוניות, בערים הגדולות בכלל ובתל אביב בפרט הוא הניסיון העקר, הסיזיפי, למצוא מקום חנייה פנוי. לכולנו קרה  שנהגנו ברכב, בזבזנו זמן יקר במציאת חנייה חינם או בזבזנו כסף יקר על חניה בחניונים.

אז מצאו עבורכם פתרון לבעיה - אופניים חשמליים מייתרים את החיפוש ומונעים מכם זיעה, עצבים מרופטים, תסכול וכעס. הרווח הנקי כולו שלכם.
ניתן לנסוע באמצעות האופניים החשמליים לטווח ארוך מבלי להתעייף. בתוך העיר ומחוץ לה, נסיעה  לעבודה ולבילוי, נסיעה לשם נסיעה, להתאווררות.

כשרוכבים על אופניים חשמליים אפשר ליהנות מהנוף, לשים לב לפרטים קטנים, להבחין כי יש יופי בעולם.... ניתן לשלב בכל עת נסיעה  מכאנית באמצעות דיווש הפדלים, כך שמי שרוצה לשלב ספורט אירובי יכול לעשות זאת במהלך הרכיבה.
עיניכם הקוראות עדות ליתרונות הרבים שקיימים באופניים החשמליים כחלופה לרכב. מי שנוסעים בחוצות הערים הגדולות יכולים להבחין כי בהדרגה עולה מספרם של הרוכבים על אופניים אלה.

התחזוקה שלהם קלה ופשוטה. ניתן להטעין אותם בכל מקום שיש בו חיבור לחשמל(משמע אין צורך להוציא כסף על דלק ולזהם את איכות הסביבה). הם אינם תופסים נפח גדול יותר מאשר אופניים רגילים (משמע שאפשר לאחסן אותם כמעט בכל מקום). רבים מאלה שהתנסו ברכיבה על אופניים חשמליים מעידים לא רק על התועלת שברכיבה אלא גם על ההנאה הכרוכה בה.

 מי שאמורים להגיע לפגישה יכולים לתכנן לצאת מהבית מאוחר יותר כאשר ברשותם אופניים חשמליים, היות שהם לא צפויים להיקלע לפקקים, דבר החוסך זמן רב ונותן עוד זמן לעשיית העיסוקים שלנו או לשתות כוס קפה בנחת.

אולי לא מדובר במהפכה. אולי לא מדובר בבשורה. אולי נכון יותר להידרש לאופניים חשמליים במונחים מתונים יותר, אבל אין ספק כי הם מהווים שינוי מרענן ומועיל למי שרוצים ומוכנים לנצל את הפוטנציאל הגלום בהם לנסוע באמצעותם למרחק ארוך, במאמץ מופחת באופן משמעותי מאשר היו נדרשים אליו אילו היו נוסעים באופניים שאינם חשמליים.
 
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.