חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופני הרים לעומת אופני שטח

.
דף הבית >> אופני הרים לעומת אופני שטח

אופני הרים לעומת אופני שטח

ההבדל בין אופני הרים לאופניים שלא נמצאות בקטגורית אופני הרים הם חמישה עיקריים:
 
1.       באופני הרים תמיד יהיה בולם זעזועים אחד קדמי לפחות או שניים. אגב לא קיימים אופני הרים עם בולם זעזועים אחורי ללא קדמי.
2.       אופני הרים בנויים בגיאומטרית שילדה כזאת, שתנוחת הרוכב תהיה מוגנת מזעזועים נקודתיים. גוף הרוכב יקבל את הזעזועים בנקודות שונות ומאוזנות כך שלא יפגע. הגיאומטריות באופני הרים שונות מדגם לדגם לעומת אופני שטח . בכולם יש בהם מכנה משותף, כולן יחלקו את המשקל לחלק הקדמי והאחורי. בכל רכיבה על אופני הרים ניתן להרגיש במהירות את השפעת הגיאומטריה על הרכיבה ועל גופך. לא יהיה מצב ברכיבה על אופני הרים שהרוכב ירגיש שאין משקל על החלק הקדמי או האחורי של האופניים. באופני הרים איכותיים נקודות האיזון יהיו מדויקות, ויתנו שליטה ושיווי משקל לרוכב כמו ש אופני הרים צריכים לתת.
3.       אופני הרים בנויים בצורה מיוחדת חזקה כך שיוכלו לקלוט את הזעזועים, המכות מהנפילות, זעזועי מהירות, זעזועי נחיתה לאחר קפיצה, צמיגי אופני ההרים יהיו בנויים לשטח כמעט כמו אופני שטח . ישנם אופני הרים שמיועדים לשטח ולכביש כך שהאופניים יגיעו עם צמיגי 50\50 . הכוונה שאופני הרים אלה צוידו בצמיגים המיועדים לאופני הרים, אך 50% של אופני הרים אלה מיועדים לכביש 50% של אופני הרים אלה מיועדים  לשטח. בשפת האופנוענים נקראת הקטגוריה אנדורו.
4.       פרידמן מביאה ללקוחותיה את המבחר הגדול ביותר בישראל של אופני הרים . במבחר אופני הרים של פרידמן מותגים בינלאומיים מובילים במחירים תחרותיים בצד מותגים מקומיים במחירים עממיים זולים. שוטטו בין המותגים השונים ומצאו  אופני הרים המתאימים לכם.
5.       זה המקום לציין שניתן לשלב מערכות ממשפחות שונות כל עוד הן מתאימות מבחינת מספר גלגלי השיניים ורוחב השרשרת. למשל – ניתן להשתמש בקסטה מדגם DEORE יחד עם מעביר אחורי מדגם XTR, מעביר קדמי ממשפחת LX ושרשרת צרה מתוצרת חברת SRAM. שילוב אפשרי נוסף יהיה מעביר קדמי ממשפחות ALIVIO או ACERA עם מעביר אחורי ממשפחת DEORE למשל. לעומת זאת ישנם גם שילובים שלא מתאפשרים: למשל – לא ניתן להשתמש בידיות הילוכים סטנדרטיות של חברת SRAM עם מעבירים של חברת שימנו – ולהיפך (אם כי חברת SRAM מציעה גם דגמי ידיות מיוחדים המותאמים למערכות שימנו).

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.