חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אופני הרים לדיווש בשטח – איכות, יעילות ובטיחות

.
דף הבית >> אופני הרים לדיווש בשטח – איכות, יעילות ובטיחות
שלל סוגי ודגמי האופניים הינו רב עד מאוד. אנשים שונים בעלי מגוון של צרכים, רצונות והעדפות יכולים למצוא, כל אחד מהם, את זוג האופנים המתאים לו. קיימים בשוק אופניים עבור גילאים שונים ועבור, כמעט, כל מטרה. אחד מסוגי האופניים השכיח והאהוב ביותר הינו אופני הרים. אופניים מסוג זה מיועדים לרכיבת שטח כזה או אחר ורבים נהנים מהם.
לצפיה במוצרים לחצו כאן  
רכיבת שטח בהגדרתה הקלאסית, מאופיינת כרכיבה בתוואי קרקע שונים, דרכי עפר משובשות או בקיצור – דרכים ושבילים מאתגרים. הדרישות לרכיבת שטח מעבר לשליטה ולמיומנות רכיבה, מתרכזות בעיקר במאפייני האופניים בהם רוכבים.
 
התכונות והאפיונים הבולטים של אופני הרים
 
על מנת שאופניים יותאמו לרכיבת שטח עליהם להיות בנויים בהתאמה מיוחדת לכך. המשמעות היא שעליהם לשלב גלגלים בשרניים, חישוקים, בולם זעזועים ומעצור חזקים, הילוכים ושילדה אשר מתאימים לאופי הרכיבה ותנאי השטח. לכל סגנון רכיבה מותאמים האופניים הספציפיים. אופניים אשר יותאמו לרכיבה למרחקים ארוכים ואשר נדרשת מהם בעיקר קלות ודיווש נח, לא יועילו לרכיבה המשלבת קפיצות, מהירות ומעברים טכניים קשים שלשם כך נדרשים אופניים מהירים וחסונים במיוחד. על רוכב הבא לרכוש לעצמו אופניים, גם במידה ונאמר לו שאלו הן אופני הרים מומלצות, עליו לבדוק את התאמתם המלאה למבנה גופו, לגובהו, למרחקים ספציפיים בין אזורי גוף שונים ומספר פרמטרים נוסף לשם התאמה מלאה ומדויקת לטובת רכיבה יעילה, בריאה ומהנה.
 
מחירים
 
אופני השטח נבדלים במספר מרכיבים, כולל כמובן במחיר. קיימים מותגים שונים ובעלי איכויות שונות. הנבדלות נועדה בעיקרה לשמש סוגים שונים של סגנונות רכיבה – החל מרכיבה רגועה לכל המשפחה וכלה ברכיבה ספורטיבית ומקצועית. מחיר האופניים עולה ככל שנדרשת מהם התאמה ספציפית ורמה גבוהה של יכולות תפעול וככל שמתווספים אליהם תוספות ושדרוגים שונים.
 
אוהבים לרכב בשטח ומחפשים אופני הרים מאיכות גבוהה ובמחירים נוחים? פרידמן היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות מתמחה במכירת מגוון של אופניים המספקים מענה מלא לצרכים שונים. לקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים או לצורך הזמנתם, צרו קשר בטלפון 03-6836911
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.