חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אחסון אופניים בחדר מדרגות

.
דף הבית >> אחסון אופניים בחדר מדרגות
לפנות את המדרגות

חדרי מדרגות בבניינים רבים הופכים בעל כורחם לחללי אחסון. אנשים לא תמיד מתחשבים ומציבים את הרכוש שלהם באזורים משותפים, וגורמים לאי נוחות רבה מאד לשכנים הקרובים. לרוב, אותם פריטים כוללים אופניים, שלא תמיד ששים להכניס הביתה. האופניים נוטים להתלכלך, הם גדולים ותופסים מקום רב, גם אם הם מוצבים בחדרים בהם לא מתגוררים אנשים. לאור העובדה הזו, חדרי מדרגות רבים נראים רע, הם מלוכלכים ולא מטופחים, ועל כך יש לתת את הדעת. ברוב הבניינים החדשים או בבניינים שעוברים שיפוץ, יש להתעקש על חדר אופניים ייעודי שימצא את הפתרון לעניין.

ליצירת קשר לחצו כאן
אחסון אופניים בחדר מדרגות הוא אינו נוח לאף אחד ולכן חדרים עם מתקני אופניים ייעודיים יכולים לעשות את ההבדל. כיום יש הרבה אנשים שמשתמשים באופניים, הן בשל ההנאה שבכך והן בשל הנוחות. לא רק ילדים רוכבים על אופניים, אלא גם אנשים שעובדים קרוב, או כאלה שרוכבים בצורה מקצועית. המציאות היא שבכל בית יש לפחות זוג אחד או שניים, ויש למצוא להם מקום. אף אחד לא רוצה לסכן את האופניים שלו בקשירה בחוץ, לבטח אם הם יקרים, כי מכת הגניבות היא ידועה ולא מספיק מטופלת על ידי המשטרה. אנשים רוצים להכניס את האופניים פנימה, ולמצוא להם מקום נוח.

תכנון נכון

הנושא של אחסון אופניים בבית הוא אינו בא בחשבון, לבטח בבתים בהם יש הרבה אנשים. גם כאשר מקפלים את האופניים ומוציאים את הסוללה (באופניים חשמליים), עדיין יש עומס על החדר. חדר אופניים הוא מאוד נוח ואם מתכננים אותו בצורה טובה, הוא אינו מפריע ואינו תופס מקום והקצאה ללובי או למעליות. בכל הבניינים החדשים כיום יש חדרי אופניים ייעודיים, וזה הסטנדרט גם בפרויקטים חדשים וגם בפרויקטים של פינוי בינוי או תמ"א 38.

זקוקים לפתרונות אחסון איכותיים, נגישים ונוחים לאופניים? רוצים לשלב אותם בבניין שבו אתם מתגוררים או עובדים? אם כן, פרידמן היא הכתובת המתאימה עבורכם. לסקירת כלל מוצרי ושירותי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר עם 03-6836911


       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.