חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

איך בוחרים אופניים חשמליות

.
דף הבית >> איך בוחרים אופניים חשמליות
איך בוחרים אופניים חשמליות

כיוון שההתחממות הגלובלית ממשיכה ומחירי הדלק מאמירים, אנשים מחפשים בנרות פתרונות תחבורה אחרים. אז חלק פונים לאופניים, אבל החסרונות הם הוצאת האנרגיה שבעייתית בדרך לעבודה והזמן שלוקח להגיע ממקום למקום. פתרון מוצלח שמעלה על החסרונות הוא אופניים חשמליות. אופניים כולם יודעים מה זה, עולים ומתחילים לדווש, אבל אופנים חשמליות, במה מדובר? מדובר באופניים רגילות שמתווסף להם מנוע חשמלי קטן. המנוע מאפשר לנו להתאמץ פחות ובשבל כלשהו של הנסיעה להפסיק לדווש. אפשר לצבור מהירות נחמדה (בשביל אופניים, לא רכב) בלי להשקיע אנרגיה רבה מדי.
 
אז איך יודעים מה לבחור?
יש מספר סוגים, יש אופניים חשמליות רגילות או מתקפלות, הכל תלוי במי אמור לרכב עליהם, מה מטרת הרכיבה ומה המרחקים שאמורות האופניים לעבור? אופניים חשמליות מתקפלות למשל שימושיות ביותר למי שמתנייד בחלק מהדרך באמצעות תחבורה ציבורית. אני זוכרת שבזמנו כשעבדתי בתל אביב, עבד איתי בחור שגר בזכרון יעקב, הוא היה נוסע לעבודה ברכבת, ובתחנת הרכבת בתל אביב חיכה לו קטנוע שאיתו הוא הגיע לעבודה. אופניים חשמליות מתקפלות עונות בדיוק על הצורך הזה, אך בעלות אחזקה זולה יותר ועם יתרון הקיפול אפשר להגיע איתם גם מהבית לרכבת ואחר כך מתחנת הרכבת למחוז חפצכם, ובלי החשש שיגנבו לך אותם.
 
דגשים בבחירת האופניים
אופניים אי אפשר לקנות באינטרנט, חייבים לבוא ולהתנסות. זה נכון לכל סוג אופניים, אך אופניים חשלמיות עוד יותר, כיוון שיש תהליך למידה קצר בהסתגלות לרכיבה עליהם. מומלץ לשכור לכמה שעות זוג אופניים חשמליות, לראות איך אתם מסתדרים איתם ורק אחר כך לגשת לבחור זוג בחנות. אם אתם רוצים מתקפלות, אז חשוב לשים לב לגודל של האופניים אחרי הקיפול, האם יש לך את היכולת לשאת אותם בקלות. אופניים כאלה צריכים להיות עשויים מחומר קל לנשיאה כמו מתכת. דרך הקיפול צריכה להיות פשוטה לתפעול. כמובן שאם המטרה היא לרכיבה בזמן הפנוי ולא כדי להגיע ממקום למקום מומלץ לבחור בזוג אופניים חשמליות לא מתקפלות, שמן הסתם יהיו עמידות יותר לאורך זמן, בגלל העדר הבלאי הנובע מתהליך הקיפול.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.