חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

איך חומצות אמינו לספורטאים מסייעות לרוכבי אופניים?

.
דף הבית >> איך חומצות אמינו לספורטאים מסייעות לרוכבי אופניים?
כל אדם אשר עוסק בספורט מקצועי או בספורט חובבני יודע שבכדי לשמר את הגוף שלו חזק ובריא לצורך אימוני השגרה, יש צורך להיעזר בתזונה נכונה ובפעילות גופנית מתונה הרלוונטית לדרגת הקושי של הספורט שבו הוא עוסק.

מלבד האמצעים הללו, ישנם אמצעים נוספים אשר מסייעים לאנשים אשר עוסקים בספורט לשמור על גופם, לפתח מסת שריר ולהגיע להישגים מרשימים בענף הספורט אשר בו הם עוסקים. אחד מהאמצעים אשר לא מעט ספורטאים משתמשים בהם הם חומצות אמינו חיוניות. אם אתם שואלים את עצמכם מהן חומצות אמינו והאם כדאי לכם ליטול אותן, כדאי שתמשיכו לקרוא את המאמר הבא.


מהן חומצות אמינו?


חומצות אמינו הן סוג חשוב ובסיסי מאוד של חלבונים. החומצות הללו מסייעות לספורטאים להתאושש לאחר עיסוק בתחום בו עוסקים ולשפר את הביצועים שלהם. ישנן חומצות אמינו אשר אותן גוף האדם מפיק והן נקראות חומצות בלתי חיוניות מכיוון שכבר יש אותן בגוף וישנן חומצות אשר נקראות חומצות חיוניות מכיוון שהגוף חייב לקבל אותן ממקור חיצוני. חומצות אמינו משולבות כיום באופן מסיבי בתוספי תזונה עבור ספורטאים אשר כל ספורטאי יודע שישנה חשיבות רבה לנטילת תוספי התזונה הללו באופן יומיומי. חשוב מאוד שכל ספורטאי ייטול תוספי תזונה המכילים רמות גבוהות של חומצות אמינו חיוניות.
 

במה עוזרת חומצת אמינו לספורטאים?


חומצת אמינו מסייעת לספורטאים לשמור על מסת השריר שלהם במהלך האימון. כמו כן, חומצת אמינו היא חומצה אשר מסייעת לאדם אשר עוסק בענף ספורט כלשהו לשמור על הכוחות שלו במהלך האימון ולאחריו. בעזרת החומצה החשובה הזו, הגוף לא מתעייף באופן מוחלט והאדם מסיים את האימון או התחרות הספורטיביים שלו כאשר הגוף עדיין מסוגל לתפקד. מלבד זאת, החומצה האמינית מספקת אספקת אנרגיה לשרירים ולכן כל ספורטאי יכול לבצע את תחום הספורט שלו בצורה הטובה ביותר. אין ספק שישנה חשיבות רבה לחומצת אמינו וספורטאים מתחומי ספורט שונים נעזרים בה לצורך אימוני ספורט יעילים ותחרויות ספורטיביות.
 

כיצד מסייעת חומצת אמינו לרוכבי אופניים?


כפי שנאמר חומצות אמינו לספורטאים הם דבר חשוב. כאשר מדובר בתחום של סיבולת ריאה הגובל ברכיבה על אופניים, נטילת חומצות אמינו בטרם הרכיבה זהו דבר חשוב מאוד. רוכבי אופניים שורפים בממוצע כ300-600 קלוריות לשעת רכיבה. התזונה הקלורית של רוכבי האופניים חייבת להיות מותאמת באופן ספציפי עבור התחום בו הם עוסקים. תפריט דל קלורי אשר לא עשיר בחלבונים, יפגע בגוף של רוכב האופניים, לא יסייע לו לפתח מסת שריר וכן יגרום לו שלא לעסוק בתחום הרכיבה בצורה האידאלית מבחינת ההישגים שלו. לכן, כל רוכב אופניים חייב לחפש חומצות אמינו לספורטאים המגיעות כתוספי תזונה עבור ספורטאים, אשר מותאמות אליו, אל גופו ואל צרכיו ברמה הגבוהה והטובה ביותר.

רוכבי אופניים אשר נוטלים חומצות אמינו לספורטאים המתאימים לגופם לרמת הרכיבה שלהם, מצליחים לשמור על גופם במהלך רכיבות ארוכות, לפתח מסרת שריר ולהשיג להישגים מרשימים בכל הנודע לתחום בו הם עוסקים.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.