חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

אנרגיה ירוקה

.
דף הבית >> אנרגיה ירוקה

אנרגיה ירוקה

בבוקר, אי אפשר להתעלם מהכבישים העמוסים, וגם אחר הצהריים ישנה את אותה התנועה של המכוניות כשחוזרים מן העבודה, רבים כבר מצאו את הפתרון האידיאלי לתופעה מרגיזה זו: אופניים חשמליות. אופניים אלה, יסייעו לכם לעבור את הדרך הזאת כשכולם תקועים בפקקים ביעילות ובנוחות, והכי חשוב, ללא לחץ. הן פועלות על מנוע הנטען מסוללה וברגע שאין טעינה, הן פועלות כאופניים לכל דבר.

אופניים חשמליות מונעות זיהום אוויר

אם רוב האנשים, ישתמשו בנסיעתם באמצעות  אופניים חשמליות זיהום האוויר, יפחת באופן משמעותי, כולם יחסכו בדלק, ויחסכו הרבה כסף נוסף ומיותר של ביטוח, רישוי שנתי וביקורים יקרים במוסכים. אופניים חשמליות עושות לנו טוב מכל הבחינות, זוהי המצאה גאונית שחבל ולא המציאו אותה קודם. חישבו על הפעילות  הגופנית שאתם עושים בזמן שאתם מדוושים והיתרון האדיר שבזמן שהאופניים פועלות על סוללה, אינכם מגיעים מזיעים לעבודה.

אופניים חשמליות – גם מחוץ לעבודה

האופניים החשמליות הפכו כשם דבר לטיולים בחיק הטבע ולטיול משפחות. על מנת לצאת לטיול אופניים, צריך להתכונן כראוי, לוודא כי האופניים תקינות, שיש מספיק אוויר בצמיגים, שהשרשרת משומנת כראוי ונמצאת במקומה. ספורט האופניים, הפך פופולרי בקרב הישראלים, בכל שבת תוכל לראות משפחות שלמות מטיילות ברחבי הארץ עלאופניים חשמליות רכיבה על אופניים משפרת את רמת הכושר הגופני שלנו, את בריאות הלב ואת כלי הדם בגופנו. כל אחד יכול לרכב על אופניים במשך הרבה שעות, בלי ליצור מתח ברגליים, גם הריאות מתחזקות עקב כך, לחץ הדם והשומן בדם יורדים וכך גם יורד הסיכוי לחלות במחלות לב. ישנם אנשים הסובלים מדלקות פרקים  ברגליים, הם דווקא יוכלו ליהנות מהרכיבה על אופניים חשמליות, היות וזהו סוג של פעילות גופנית שלא מונעת נזק לברכיים ולמפרקים, אחא אפילו מחזקת אותם.

בישראל יש חוק המגביל את המהירות באופניים חשמליות

יש היום הרבה סוגים של אופניים חשמליות, והמהירויות שלהן הן שונות, בישראל, ישנו חוק המגביל את המהירות של האופניים החשמליות, רוב האופניים החשמליות בארץ מגיעות לנהירות של 25 קמ"ש, אבל בארה"ב הן יכולות להגיע למהירות של 40 קמ"ש.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.