חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

באיזה חנויות אופניים נרכוש את האופניים שלנו?

.
דף הבית >> באיזה חנויות אופניים נרכוש את האופניים שלנו?

באיזה חנויות אופניים נרכוש את האופניים שלנו?

בשנים האחרונות נראים יותר אנשים כשהם רכובים על אופניים, אנשים אלה שומרים על בריאותם. פעילות גופנית כמו רכיבה על אופניים חשוב לבריאותנו ולשמירה על הכושר הגופני.  הרבה רואים את האופניים כחוויה משפחתית כשהם נראים רכובים על האופניים בשבתות. ישנם מגוון גדול מאוד של אופניים אצל חנויות אופניים רבות במקומות שונים בארץ. אצל חנות אופניים ניתן לראות דגמים של אופניים רבים, החל מהאופניים הפשוטים וכלה במקצועיים יותר.  חנויות אלה, מוכרות גם ציוד היקפי של אופניים, כמו בגדי גוף מיוחדים לאופניים, קסדות, מגני ברכיים, ובקבוקי שתיה מיוחדים עבור רוכבי האופניים.

המוכר יעזור לכם בבחירה
בעל חנות אופניים, תמצא את המוכר האדיב שיעזור לך בבחירת אופניים מתאימות. המוכר יתאים לך אופניים שמתאימים למרחק של הרגליים מהפדלים, המרחק בין הכידון לאוכף ואם האופניים מתאימות לגודל ולגובה שלך. על פי החוק, רוכבי אופניים צריכים לרכב על הכביש ולא על המדרכה על מנת לא להפריע להולכי הרגל, היות והרכיכה על הכבישים מסוכנת, ישנם שבילים מיוחדים המיועדים לרוכבי אופניים. רכיבה על אופניים היא הרבה יותר בריאה מאשר ריצה, סיבולת לב ריאה עדיפה ברכיבה על האופניים והרכיבה מחזקת את שרירי הרגליים.
 
תחנות להשכרת אופניים בתל אביב
השכרת אופניים בתל אביב נחשבת מאוד פופולרית,  ישנן למעלה מ100 תחנות כאלה בתל אביב המחזיקות ב-1000 זוגות אופניים.  חברות רבות עורכים טיולי אופניים ברחבי הארץ ובחו"ל.  בישראל , אזורים כמו הגליל, הרי ירושלים, ומדבר יהודה הם המקומות בהם נראים יותר רוכבי אופניים, בחו"ל ישנם מסעות אופניים שנמשכים תקופה ארוכה.  הרבה חברות ביטוח, ממליצות לרוכבי האופניים  לעשות ביטוחי אופניים, הביטוח מתייחס למצבים של גניבות נזקים שונים כמו תאונות  החברות מציעות לבטח בביטוח צד ג'. הביטוח אינו מכסה התייבשות, או נזק הנגרם לרוכב אופניים שלא חבש קסדה או רכב במסלול מורשה לאופניים.

מגמה של עלייה במכירת אופניים
חנויות אופניים מדווחות כי ישנה מגמה של עלייה במכירת אופניים.  הנסיעה הירוקה שעושה לנו רק טוב לבריאות ולכיס, משכה הרבה אנשים לרכב דווקא על האופניים.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.