חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

ביטוח לקלנועיות ואופניים חשמליים

.
דף הבית >> ביטוח לקלנועיות ואופניים חשמליים
ביטוח לקלנועיות ואופניים חשמליים
 
קולנועיות, רכבים חשמליים ואופניים חשמליים הם כלי רכב שנראים יותר ויותר על הכבישים של ארצנו ובמיוחד בערים הגדולות. אי לכך ובהתאם לזאת התעורר צורך לטפל גם בנושא הביטוח והאחריות של כלי רכב אלה, אשר ממש כשמם הכולל מתפקדים ככלי רכב לכל דבר. אבל האם באמת ניתן לבטח כלי רכבים אשר אינם כוללים מנוע של רכב קונבנציונאלי והאם חברות הביטוח ירימו את הכפפה ויגיעו לדרגת ביטוחים של כלי רכב איטיים יותר?
 
עד שזה יקרה קיימים פתרונות קצת יותר יצירתיים שיכולים לעזור לנו לשמר ולשמור על כלי הרכב הללו מפני תקלות בלתי הפיכות או משמעותיות, יציאה מכלל פעילות ומקרים של טוטאלוס.
 
האם ישנה אפשרות לרכוש ביטוח לאופניים חשמליים
 
כרגע לא ידוע על שירות כזה. אבל קיימת כל חנות מקצועית אשר עוסקת במכירה ושיווק של אופניים חשמליים ומצמידה אליהם אחריות וביטוח על תיקונים ותוספות, על שבר או תקלה בחלקים המכאניים של האופניים. ביטוח לאופניים חשמליים לא ניתן לרכוש דרך חברת ביטוח או חברת השוואת מחירי ביטוח רכב באופן ישיר על כלי רכב אבל  קיימת אפשרות לבדוק בנוגע לביטוח כללי, כמו על כל חפץ אחר יקר ערך או בעל חשיבות סנטימנטאלית. אולם שלא כמו ביטוח בחברה ששיווקה את המוצר, קיימים תנאים מסוימים גם להחזרים ומאפייני הביטוח ובדרך כלל מומלץ לבדוק את הנושא דווקא בחברה המשווקת כיוון שרכישת פוליסת ביטוח בחברת ביטוח רגילה בכל הקשור לכלי רכב ממונע תהיה מעט טריקית ומאוד יקרה.
 
כיצד רוכשים ביטוח לקולנועיות ומהי הבעייתיות בתחום?

ביטוח לקולנועיות הוא תחום אפור שמורכב מעט לגעת בו. על הקולנועיות תוכלו למצוא אחריות למשך מספר שנים ותיקונים אפשריים בחברה המשווקת. כל חברה משנה את תנאי האחריות שלה ומחירי התיקונים שלה וגם פה רכישת פוליסת ביטוח אשר מכסה את הקולנועית בתחום ביטוח רכוש ולא ביטוח רכב תהיה יקרה ולא משתלמת.
גם כאן תעדיפו לבדוק את האפשרויות שלכם בקרב החברה המשווקת ולבחון אופציה לתשלום עבור ביטוח תיקונים במידה ויש כזאת.

מהם התנאים של רכישת "פוליסה" כזאת?

כפי שדאגנו לציין לא קיימים תנאים ספציפיים לרכישת ביטוח לקולנועיות או אופניים חשמליים מאחר שהכל ניתן בדרך כלל, אצל אותה חברה משווקת שמכרה לכם את זוג האופניים או הקולנועית. אם המודעות הרבה לאפשרות החיסכון בדלק ואפשרות לפעילות גופנית תכופה יותר לפרקים. ניתן לקבל יותר ויותר שירות בתחום התיקונים ובדיקות התקינות של ממונעים אלה, גם ללא ביטוח חשוב מאוד לבדוק כמה חברות לפני שבוחרים לרכוש כלי ממונע זה או אחר בייחוד לטובת ההיבטים הללו.
 
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.