חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

דגשים לבטיחות השימוש באופניים לילדים

.
דף הבית >> דגשים לבטיחות השימוש באופניים לילדים
אין ספק כי אופניים הוא אחד מהצעצועים הפופולאריים ביותר וצעצוע אשר שימח ילדים מאז ומתמיד, גם לפני עשרות שנים. כל הורה כמעט רוכש זוג אופניים לילד שלו, וחלום של אבות רבים הוא ללמד את הילדים לרכוב, ואם גם אתם עומדים לעשות זאת, קראו את המאמר הבא אשר יסביר לכם איך לעשות את זה בצורה בטוחה. איך להעניק לילדים שלכם אפשרות לרכב על האופניים תוך כדי שמירה על הביטחון האישי שלכם, וכיצד תהפכו את האופניים לכלי מועיל ומהנה, ולא מפגע בטיחותי מסוכן.


חשיבות אביזרי הבטיחות

כאשר אתם רוכשים אופניים לילדים, רכשו יחד גם אביזרי בטיחות תואמים אשר יתאימו לילדים שלכם מבחינת גודל ואפילו מבחינת עיצוב, כך שהם ישמחו ללבוש אותם ולא ינסו לוותר עליהם. אביזרי הבטיחות הללו כוללים קסדה איכותית, מגני מרפקים ומגני ברכיים והם בעלי חשיבות גדולה מאוד לבטיחות הילדים שלכם בזמן הנסיעה על האופניים.

כאשר הילדים רוכבים על האופניים, גם אם זה "ממש ליד הבית" וגם אם "רק לחמש דקות" אל תוותרו, התעקשו על אביזרי הבטיחות בכל רכיבה, במקרים רבים הם יכולים להגן מפציעות שונות מנפילה מהאופניים או איתם, וישנם מקרים בהם הם גם יכולים להציל חיים, במיוחד הקסדה.


אופניים – לא בכל גיל

חשוב להבין כי עם כל הרצון הטוב לקנות לילד שלכם אופניים, לא מדובר בכלי שמתאים לכל גיל. בגילאים קטנים יחסית עדיף לכם לרכוש טיולונים קלים ונוחים לתינוק. מעין עגלות אלו יאפשרו לכם לצאת עם התינוק לטיול בחיק הטבע, בפרק הסמוך לביתכם או סתם לסיבוב ברחוב שמתחת לבית. ואתם יכולים אפילו למצוא טיולונים קלים ונוחים לתינוק שנראים כמו אופניים אשר מאפשרים לילדים קטנים להרגיש כמו גדולים, אך הם עדיין בהשגחתכם ובמקום בטיחותי יותר עבורם.


חינוך לרכיבה נכונה

זכרו כי לא תמיד הילדים ירכבו לידכם, במיוחד כאשר הם יגדלו, ולכן במקום לזרוק הערות ספציפיות בזמן שהם רוכבים לידכם, כמו "לרכב רק על המדרכה" או "כאן אל תרכב, רד מהאופניים וגלגל אותם", תנו להם הנחיות ברורות יותר שישמשו אותם גם כאשר אתם לא בסביבה, כמו "לא רוכבים על הכביש, וגם לא בסמוך לא, בכדי למנוע מצב בו נפילה מהאופניים תפיל אותך לכביש חלילה", או "כאשר יש ירידות חדות מידי עדיף לרדת מהאופניים ולגלגל אותם בכדי למנוע תאוצה שיכולה לגרום לחוסר שליטה על הגלגלים וקושי בבלימה".


אופניים חשמליות – שימוש זהיר לפני הכל

אופניים חשמליות הם עובדה קיימת בשוק כבר מספר שנים. בתור הורים, חשוב שתתנו חינוך כמה שיותר טוב לילדים שלנו לגבי רכיבה נכונה, שימוש זהיר והקפדה על כללי הבטיחות בדרכים במהלך השימוש באופניים חשמליות.

כיום יש גם חקיקה מוגדרת המגדירה למי, איך, מתי ובאיזה גיל מותר לנהוג על אופניים חשמליות. לפני שאתם רוכשים לילדיכם את האופניים החדשים שלהם, חשוב שתעיינו בחוקים אלו ואחרי כן תעבירו את מה שלמדתם הלאה.

לסיכום, כמו בכל דבר אחר, בטיחות ואחריות הם שם המשחק. כשמדובר ב"כלי תחבורה", בין אם אלו טיולונים קלים ונוחים לתינוק ובין אם אופניים חשמליות עוצמתיות למתבגר, חשוב לקנות אותם מספק מהימן ולבחור דגם של חברה מוכרת. מעל כל זה, כמובן ניצב נושא ההסברה והחינוך לשמירה על בטיחות בדרכים.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.