חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

האם כבר ניסית לרכב על אופניים חשמליות ?

.
דף הבית >> האם כבר ניסית לרכב על אופניים חשמליות ?

האם כבר ניסית לרכב על אופניים חשמליות ?

אופניים חשמליות דומות מאוד לאופניים הרגילות, ההבדל הוא שהן ממונעות ויכולות להגיע ל-50קמ"ש.  אין צורך ברישיון מיוחד עבורם או ביטוח, היות והן מותרות לרכיבה לכולם, ההגבלה היחידה היא רכיבה על האופניים מותרת מגיל 14 ומעלה, היות ומדובר בכל זאת בכלי רכב ממונע.  כיום, עם הפקקים הנוראים בכבישים של העיר, הרבה אנשים עברו לרכב על אופניים חשמליות גם מבחינת נחות וגם מבחינת חיסכון בדלק וחניה. 

ניתן להתקין מנוע חשמלי בכל אופניים

אופניים חשמליות מקובלות בנסיעה בעיר, הן מחות ניתנות לנשיאה בכל מקום כמו אוטובוסים, רכבות ועוד. ניתן להגיע לחנויות האופניים  עם האופניים הרגילות שלכם ולהתקין בהם מנוע. המנוע פועל באמצעות סוללה, חשוב להטעין את הסוללה בכל פעם שהדבר מתאפשר לכם, היות ובדרך זו אתם שומרים על הסוללה שזמן ארוך יותר. שימון האופניים חשוב אף הוא ומדי כמה חודשים, רצוי לשמן אותם ולבדוק את תקינותן.

הן זולות יחסית..

אופניים חשמליות אינן עולות הרבה, זוג רגיל של אופניים חשמליות יכול להגיע לסכום של 700 ₪ סוללה של ליתיום תחזיק שנה. המנוע מותקן לרוב על הגלגל הקדמי של האופניים החשמליות, ניתן לרכב עליהם ללא פידול,  אך במידה והסוללה נגמרת, אין פחד כי תתקעו ללא נסיעה ניתן לרכב עליהן כאופניים רגילות לכל דבר במקרה זה. אופניים חשמליות אינן בנויות לנסיעה בכבישים העירוניים, הסכנה כאן היא גדולה, לכן נסיעה על המדרכה או בשבילי האופניים המיועדים לכך, תשמור על בטיחותכם. חייבים לחבוש קסדה ומגני ברכיים בזמן הנסיעה על האופניים החשמליות על מנת לשמור על כללי הבטיחות.

שמירה ופיתוח הכושר הגופני

באמצעות אופניים חשמליות, ניתן לשמור על הכושר הגופני שלנו ולהעלותו בהדרגה, רכיבה על אופניים מונעת מחלות לב והיא מועילה לזרימת הדם בגוף, שרירי הגוף מתחזקים יותר במיוחד שרירי הרגליים. אנשים שיש להם מוגבלויות גופניות, יכולים בהחלט לרכוש זוג אופניים חשמליות ולהתחיל לרכב עליהם ללא חשש, האופניים מצוידות במנוע וניתן מדי פעם לפדל איתם בהדרגה. האופניים נוחות לנסיעה במישור או בירידה, אך מי כמונו יודע כי בעליה הרכיבה היא קשה ומאומצת, לכן אופניים חשמליות הממונעות באמצעות מנוע יכולים להוות פתרון יעיל בעליה.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.