חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

האם כל חנות אופניים צריכה אתר אינטרנט?

.
דף הבית >> האם כל חנות אופניים צריכה אתר אינטרנט?

האם כל חנות אופניים צריכה אתר אינטרנט?

מכירות רבות נעשות כיום באמצעות האינטרנט וזאת משום הנוחות הרבה שישנה בסוג רכישה זה, וכל עסק קיים כמעט צריך להקים לעצמו אתר כדי להיות עדכני וחדשני
.
עסק מצליח צריך להיות ערוך לשינויים, אם עד לפני כמה שנים, אפשר היה להרוויח כסף רב מבלי שהיה לעסק אתר או פרסום כלשהו באינטרנט, היום זה מעט בעייתי, חנות אופניים שאין לה אתר עשויה לאבד לקוחות פוטנציאלים רבים ולהפסיד את מיקומה ורווחיותה לטובת עסקים אחרים שכן הקימו אתר מכירות.

היתרון של בית עסק קיים במכירה גם בחנות וגם באינטרנט הוא רב, שכן הלקוחות יכולים להחליט באם לאסוף את האופניים בחנות או שזה שאלו ישלחו אליהם ישירות הביתה, יש כתובת שאליה ניתן לפנות בכל שאלה ובעיה ובניגוד לאתרים שאין להם חנות פיזית, קל יותר ללקוח לרכוש באינטרנט בידיעה שתמיד יוכל לגשת לבית העסק בכל שלב, להחליף או לרכוש אופניים אחרות.

כדי שהאתר אכן ישרת את חנות אופניים הקיימת, הרי צריך לבדוק מה מציעות חנויות אופניים אחרות הנמצאות ברשת, מבחינת המבחר ומבחינת המחיר כדי שתוכלו למצב את האתר באופן תחרותי למול האתרים האחרים. בנוסף חשוב מאוד כי האתר יהיה ידידותי למשתמש וקל יהיה לבצע בו רכישה של האופניים, גם עבור מי שאינו בקיא באינטרנט יתר על המידה.

באיזה שלב יש להקים אתר אינטרנט ?

ישנן חנויות אופניים שקיימות כבר עשרות בשנים ולכן עליהן להקים אתר ברגע שיש להם את היכולת לתפעל אותו ולשמור על אותה רמת שירות ללקוחות דרך האינטרנט כפי שהן פועלות מול הלקוחות פנים אל פנים שכן, אחרת המוניטין של החנות שנבנה במשך שנים, עשוי להיפגע בשל שירות ירוד , איטי ובלתי אמין.

חנויות אופניים חדשות לעומת זאת, יכולות להיערך לבניית האתר במקביל לפתיחת החנות ואף לעתים יש כאלה המעדיפים לפתוח קודם אתר ומחסן אספקה ורק בשלב מאוחר יותר להקים חנות פיזית, עם צבירת קהל לקוחות ולמידת התחום לעומק, כך אפשר למנוע הוצאות מיותרות בתחילת הדרך של העסק.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.