חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

ההבדלים המהותיים בין ציוד לאופניים לאופנועים

.
דף הבית >> ההבדלים המהותיים בין ציוד לאופניים לאופנועים
כמו בכל תחביב אהוב שבו אנחנו נוטים להשקיע, גם ברכיבה על אופניים ואופנועים יהיה עלינו להשקיע בציוד איכותי, כל שכן כשמדובר בביטחון האישי שלנו. כל רכיבה על דו גלגלי מאלצת אותנו לחבוש קסדה ולהיות מוגנים מכל נפילה או פגיעה בגופינו. כמו כן, גם במידה ואנחנו מרכיבים אדם נוסף על האופנוע או האופניים, יהיה עליו להיות מוגן בדיוק כשם שאנחנו מוגנים.

ציוד אופניים (קסדה, ביגוד, מגנים), הוא ציוד שלא ניתן לרכב בלעדיו. ומומלץ לרכוש את כל אלה במקביל לרכישה של האופניים. קסדה תגן על הראש שלנו וביגוד טוב ומגנים יגנו על הגוף שלנו בפרט אם המטרה היא רכיבת שטח. במידה והרכב דו גלגלי שלנו הוא אופנוע אזי ציוד לאופנועים (קסדה לאופנועים, מגנים, צבי צב, כפפות), יהיו הכרחיים גם הם בכל רכישה של אופנוע, ולא נעז לעלות על האופנוע לרבות אופנוע שטח בלעדיהם. אם כן, מה ההבדל המהותי בציוד בין אופניים לאופנועים?

ההבדל הניכר והבולט - המחיר

נתחיל בעלויות, כאן נעוץ ההבדל ואולי הבולט ביותר. ציוד לאופניים יהיה הרבה יותר זול ברוב המקרים מציוד איכותי לאופנוע. החל מהקסדות שככל שרמת האיכות תעלה של הקסדה תהיה גבוהה, כך גם המחיר, זה תקף יהיה גם לגבי מגנים לגוף. יש טווח של מחירים גדול לקסדות אופניים, וניתן למצוא קסדות זולות ובטיחותיות וקסדות יקרות יותר. לא ניתן יהיה להרכיב קסדה של אופניים בעת רכיבה על אופנוע וההפך.

הבדלים בחומרי הגלם                                                                 

הבדל נוסף יהיה ובולט אף הוא, בציוד שמיועד לאופניים יהיה גם שונה בכל מה שקשור לחומרי הגלם, ציוד לאופניים יכיל חומרים קלילים יותר, אווריריים יותר ומהסיבה הפשוטה שרכיבת אופניים כרוכה במאמץ פיזי וזיעה ולכן יש לעשות שימוש בחומר סופג זיעה ומאוורר, לעומת זאת באופנועים, חומרי גלם יהיו קשיחים ואטומים שימנעו מכות ופגיעות חזקות ונוקשות, בנוסף חומרים שמונעים חדירה של מים ועוד.

אביזרים למיניהם

לכל כלי רכב דו גלגלי, אופנוע או אופניים יהיו שלל של אביזרים שמותאמים לו. משום שכל מבנה השלד שונה בין אופניים לאופנוע, וישנם עוד הבדלים רבים, כך גם כל סוגי האביזרים יהיו שונים. השוני יהיה ניכר גם בעלויות של האביזרים, כשלרוב אביזרי אופנוע יהיו יקרים יותר, שכן הם מיוצרים מחומרי גלם קשיחים ועמידים שעלותם יקרה.

חשוב לזכור                                                                                                                         
חשוב לא לשכוח שבכל רכישה שתחפצו בה, אופנוע או אופניים, יש לקחת בחשבון את ההוצאה על כל הציוד הנלווה שהוא חלק בלתי נפרד מהכלי עצמו. מכל מקום, יהיה צורך בלחדש את הציוד אחת לכמה זמן ורצוי להכין עבור זה גם סכום כסף ככל שיידרש ולהשקיע בציוד טוב ואיכותי שיבטיח לכם רכיבה נעימה ובטוחה.
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.