חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

הכשרת מאמני ומדריכי כושר לאופניים

.
דף הבית >> הכשרת מאמני ומדריכי כושר לאופניים
 

כל הדרכה של רוכבי אופניים מתבצעת על ידי מדריך או מאמן שהוסמך בתחום זה, מאמן שיש לו תעודה בתחום הכשרת מדריכי אופניים, והסמכה שהיא מוכרת על ידי מנהל הספורט בישראל. לפעילויות אופניים יש שני סוגים- אינדור ואווטדור, והם כוללים את הסייקלינג והספינינג, רכיבה על אופניים בשטח, רכיבה שהיא יותר טכנית, רכיבה בשילוב של טריאתלון, רכיבת downhill ועוד מגוון של סגנונות רכיבה.

בכל אלה יידרש מדריך או מאמן מוסמך שמכיר את הטכניקות, למד והתנסה עליהן. מאמן שעבר קורס מדריכי אופניים הוא האדם האחראי והמהימן ביותר לכל הפעילויות מהסוג הזה, בין היתר הוא האחראי לבנות תוכנית אימונים נכונה שמכילה את מידת עוצמת המאמץ תוך כדי הקפדה על הפסקות למטרות שתייה ומנוחה, התאמה של האימון למניעת פציעות ועוד.

לקחת חלק בקבוצה מאורגנת לרכיבה                                                                             
עוד בטרם ניגשים לקורס הדרכה או לאימון רכיבה, מומלץ להצטרף לקבוצה שהיא מאורגנת באימונים של רכיבה. היכרות עם התנהלות של אימון תשפיע מאוד על מי שמעוניין להפוך את הנושא לשגרת חייו. אפשר למצוא היום קבוצות בשלל של סגנונות של רכיבה בכל עיר, ומכיוון שחלק ניכר בקורס הוא מעשי וידרוש מכם כושר בסיסי כבר בתחילת הקורס, כדאי להיכנס לקצב והרגלי רכיבה בטרם תתחילו קורס.

צמיחה בספורט רכיבה על אופניים                                                                            
ישנה מגמה של עלייה גדולה בארץ בכל מה שקשור לספורט שעוסק ברכיבת אופניים, זה לצד הרכיבה הקלאסית כמו רכיבת שטח. מכיוון שהתעשייה הזו יוצרת מגוון של תעסוקה לאנשים ומגוון של פעילויות ויש כל הזמן דרישה בתחום - כך גם גדל הביקוש למדריכי רכיבת אופניים. ידוע שכל פעילות רכיבה מסייעת לכושר הגופני, לסיבולת לב ריאה ומחזקת הרבה מאוד שרירים בגוף. באימון נכון לא אמרו להיות שחיקה של סחוס ומפרקים, ולזאת יסייע מאוד ליווי צמוד של מדריך שהוא מנוסה.

קורס מדריכי אופניים                                                                                            
בקורס מדריכי אופניים יועברו הרבה תכנים בכל מה שקשור לדרישות חוקי הספורט, שזה ידע בסיסי שדרוש עבור תחום ספציפי הזה. עוד ילמדו בקורס על מרכיבי הכושר ועל פיתוח הכושר הגופני על ידי תרגילים והכנה, יועברו כל מרכיבי העזרה ראשונה, מה הן העקרונות בהובלה של קבוצת רכיבה, הפנמה של כל כללי הזהירות והבטיחות בזמן רכיבה, מה היא יציבה נכונה, כוונון של מכשירי אופניים, כיצד מתאימים אופניים לכל אחד, אנטומיה ופיזיולוגיה של הגוף, ההיבט הפסיכולוגי של הספורט, ידע טכני על המכשיר אופניים, טכניקות של דיווש, סוגי הציוד לאופניים שדרוש בעת רכיבה כגון, קסדות לאופניים, מגינים לאופניים ועוד. כל אלה נלווים לצד פעילות מעשית שבה עובדים מדריכים אחד עם השני בצורה חווייתית על מנת לתרגל את מה שהם לומדים.


       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.