חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

הרכבה של אופניים חשמליות - עשה זאת בעצמך

.
דף הבית >> הרכבה של אופניים חשמליות - עשה זאת בעצמך

הרכבה של אופניים חשמליות - עשה זאת בעצמך

תיקון והרכבה של אופניים חשמליות ברוב המקרים נעשים על ידי אנשי מקצוע, כל חנות אופניים יכולה להרכיב זוג אופניים חדשות הישר מהקופסא, במהירות ובבטחה. אולם, למרבה הצער לא כולנו מתגוררים בסמוך לחנויות אופניים, אם אין באזור המגורים שלך חנות אופניים, ואתה מרגיש די בנוח לכוון או להרכיב את האופניים שלך בצורה בסיסית, ניתן לעשות זאת באופן עצמאי. כל עוד כמובן מדובר בזוג אופניים פשוט יחסית שניתן להרכבה ולכוונון בצורה קלה ונוחה.

בעזרת כמה כישורים מכנים בסיסיים וכלים נכונים, כל מכונאי ביתי יכול בכוחות עצמו להרכיב ולכוון את אופניו. הנה כמה כלים שיעזרו לך במהלך ההרכבה.

הוצאתן ממעטפת הניילון  

החלק הקשה ביותר במהלך ההרכבה של אופניים חשמליות למעשה כרוך בהוצאת האופניים מעטיפת הניילון הבועתית שלהן. לאחר שהצלחת לחלץ את רכיבי האופניים מעטיפתם העקשנית, דאג להוציא את הסוללה ולהתחיל בהטענתה. הסוללות בדרך כלל מגיעות כאשר הן טעונות באופן חלקי, כך שעד שתסיים את מלאכת ההרכבה, סביר מאד להניח שכבר תוכל לקחת את זוג האופניים לנסיעת מבחן.  

כאמור, עטיפת הניילון העקשנית מחייבת סבלנות ועבודה מקצועית, ראשית היעזר במספריים והקפד לא לשרוט את רכיבי האופניים עצמם, הרי אתה לא רוצה להרוס את עבודת הצביעה עוד לפני שהוצאת את האופניים לסיבוב בשכונה. העבודה נעשית קלה יותר אם אתה מתחיל בחילוץ החלק האחורי מן העטיפה.

לאט ובהדרגתיות

מסביב לגלגל האחורי ולעמוד של מושב האופניים ישנו סרט אחד ארוך של ניילון בועות, התחל ממנו והתקדם לשאר החלקים בהדרגה. ניתן להשתמש בסכין יפנית רק בשעה בה אתה כבר לא יכול להסיר את העטיפה בכוחות עצמך. כעת גזור את הניילון שנמצא באזור המרכזי של הכידון, בין הידיות כך שתוכל לייצב אותן בעזרת החזקתן בידיות, לפני שאתה מסיר את כל יתר העטיפה. בצורה הזאת אתה יכול לעשות שימוש בשתי הידיות כדי לחלץ את שאר האופניים מן העטיפה.

תיזהר מאד לא לחתוך אחד מן הכבלים או המגנים הפלסטיים. לאחר שהתמודדת בהצלחה עם הוצאתה של העטיפה החל במלאכת ההרכבה תוך כדי הקפדה מרבית על הידוק הברגים בצורה ידנית

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.