חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

היתרונות שברכיבת אופניים לילדים

.
דף הבית >> היתרונות שברכיבת אופניים לילדים
אחד התסכולים הגדולים של הורים לילדים בימינו הוא היותם מחוברים למסכים כמו אינפוזיה לווריד. גם אם התכנים בהם הם צופים מהווים מקור להנאה ואף ללמידה, הצפייה הממושכת יכולה לבוא על חשבון הפעלת הגוף לשם הבריאות והחיוניות. בנוסף גם הפן החברתי יכול להיפגע כתוצאה מהפחתה משמעותית בפגישות פנים מול פנים עם חברים ואנשים בכלל הנחוצות לשם אינטראקציה חברתית המפתחת ומעשירה את הילד.
 
לכן חשוב עד מאוד למצוא אפיקים נוספים להעשרת זמנו של הילד המכילים תנועה ממושכת והנאה. חשוב לציין שהנאה פנימית תביא גם להנעה חיצונית ולכן יש להתייחס בכובד ראש למציאת האפיק המתאים לילד עצמו.
 
למידע נוסף לחצו כאן

אופניים כמקור לבריאות פיזית ונפשית
 
אחד האפיקים המתאימים והנגישים ביותר לשם הנעת והנאת ילדינו הוא רכיבה על אופניים. כמעט כל ילד, בכל גיל, מבנה גוף וכן ילד בעל צרכים מיוחדים, יכול למצוא את האופניים המתאימים לו ביותר וליהנות מרכיבה. על אף שתחום ספורט הרכיבה האתגרי על אופניים עולה יותר ויותר לכותרות, אין הכרח לבחור דווקא בדרך זו. ניתן להציע לילד לתרגל רכיבה, תוך כדי הפיכתה להרגל, גם לשם התניידות ממקום למקום – רכיבה אל חברים, אל המכולת, אל בית הספר וכדומה.
 
החשיבות שבהתאמת מבנה האופניים לילד
 
התאמת מידת אופניים היא קריטית עבור כל אחד מאתנו ובמיוחד עבור ילדים אשר גופם נמצא בתהליך גדילה ושינוי. להתאמה זו השפעה מהותית על בריאותו ותפקודו של הגוף, על הביטחון שברכיבה וכמובן על ההנאה.על הרכיבה של הילד להיות מלווה בנוחות ובחוסר המאמץ שבישיבה, בקלות הדיווש ובתחושת הביטחון. בעת רכישת האופניים יש לוודא התאמתם של כל הפרמטרים הנדרשים כגון: גובה, מרחקים בין אזורי גוף שונים, משקל, סגנון ומטרת הרכיבה וכדומה.
 
רוצים לרכוש לילדים אופניים שעליהם יוכלו לרכב בסביבה הקרובה או הרחוקה? מחפשים אופניים נוחים ובעיקר גם בטוחים? חשוב לכם שהם יתאימו במדויק למידתם וגם יוצעו לכם במחירים אטרקטיביים? פרידמן היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות מתמחה במכירת מגוון אופניים לילדים וגם למבוגרים. לקבלת פרטים נוספים אודות המוצרים או לצורך הזמנתם, צרו קשר בטלפון 03-6836911
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.