חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

חנויות אופניים המציעות אופניים בעלי סיבי פחם

.
דף הבית >> חנויות אופניים המציעות אופניים בעלי סיבי פחם

חנויות אופניים המציעות אופניים בעלי סיבי פחם

ישנם לא מעט סוגים של אופניים אשר משתנים בהתאם לסיבות ולגורמים אשר בעקבותיהם אנשים רוכבים על אופניים. כך למשל ישנם אופני מרוץ אשר נועדו עבור רוכבים מקצועיים שמשתתפים בתחרויות. חנויות אופניים שמחזיקות ברשותן אופני מרוץ מקצועיות מתחייבות לספק ללקוחות מוצרים איכותיים ובטיחותיים אשר יבטיחו הגנה מרבית על גופו של הרוכב במהלך התחרות או המרוץ שבו הוא משתתף.

חנות אופניים עבור רכובים מקצועיים

מעבר לכך אופני ירוץ בנויות בצורה כזו שנועדה לסייע לרוכב להגיע למהירות מקסימאלית בפרק זמן קצר יחסית. בהתאם לכך חשוב שזוג האופניים יהיה בעל משקל נמוך, מה שעתיד להכריע בדבר מימוש פוטנציאל המהירות במהלך הרכיבה. ישנם חומרים מסוימים שנעשה בהם שימוש במהלך הבנייה של האופניים אשר עשויים להוסיף משקל רב לאופניים.

אופני מרוץ- תכונות ומאפיינים

אופני מרוץ בראש ובראשונה אמורים להיות קלים ועל כן תהיה העדפה ברורה לרכוש זוג דרך חנות אופניים שמציעה דגמים בעלי חלקים עשויים מקרבון או סיבי פחמן. מדובר בחומרים אשר מפחיתים באופן משמעותי את המשקל של האופניים. אופניים בעלי חלקים מקרבון הם לרוב האופניים המהירים ביותר בשוק ושימוש בחלקים אלו הופך אותם לאווירודינמיים.

רכיבת מוטוקרוס על אופניים מדגם BMX

רכיבה אתגרית כיום מזוהה לרוב עם צורת רכיבה שנקראת רכיבת מוטוקרוס על אופניים מסוג BMK. חנויות אופניים רבות, אם לא כולן, מחזיקו דגמי אופניים מהסוג הזה, שכן מדובר באחד מן הדגמים הנפוצים והמובילים בתעשייה. מכיוון שרכיבת מוטוקרוס מלווה בקפיצות, סיבובים חדים ותמרונים מסובכים, אופניים מדגם BMX מצטיינות בעיקר בזכות היכולת שלהם לבלום זעזועים אשר מופיעים במהלך הרכיבה עקב הקפיצות הגבוהות והנחיתות החדות.

יתרונות של זוגות אופניים בעלי חלקי קרבון

אחד הרכיבים החיוניים ביותר באופני BMX הינם חלקי הקרבון שבהם שנועדו לשם הפחתת כמות ההלם וסיפוק תנאים נוחים עבור נחיתה חלקה ובטוחה יותר. מעבר לכך היתרון המשמעותי של אופניים בעלי חלקי קרבון הוא העמידות. גם אם לא מדובר ברכיבה אתגרית מהסוג שהוזכר לעיל, קרוב לוודאי שכל זוג אופניים במרוצת השנים יהיה חשוף להתעללויות כאלו ואחרות. היכולת של חלקי הקרבון לספוג זעזועים לא יביא לכיפופים ועיוותים באופניים עקב נפילה או פגיעה בהם, וכתוצאה מכך מאפשרות אופניים שימוש רציף ותקין לטווח הארוך.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.