חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

חנויות אופניים - כיצד תבחרו את האופניים שלכם?

.
דף הבית >> חנויות אופניים - כיצד תבחרו את האופניים שלכם?

חנויות אופניים - כיצד תבחרו את האופניים שלכם?

יום כמעט מעבר לכל פינה ניתן למצוא חנות אופניים המוכרת אופניים- בשלל ובמגוון מאוד רחב של צורות וצבעים, אופניים חשמליות ואופניים אוטומטיות, אופניים עם שני גלגלים ואופניים עם שלושה גלגלים וכדומה. בנוסף לכך, כיום האופניים שאנחנו רוכשים בכל מיני חנויות אופניים יכולים להגיע לעלות מאוד גבוהה. בגלל הכמות הגדולה של חנויות אופניים בארץ פעמים רבות אנשים מוצאים את עצמם מתלבטים ולא מצליחים לבחור- היכן כדאי להם לבחור את האופניים שלהם, באיזו חנות אופניים? לפניכם מאמר בנושא חנויות אופניים- כיצד תבחרו את האופניים שלכם?

רשתות גדולות- יוקר ואיכות

ישנן חנויות אופניים רבות- חנויות גדולות וחנויות קטנות. ישנן חנויות אופניים פרטיות וישנן חנויות השייכות לרשתות גדולות המתמחות במכירות של אופניים. פעמים רבות, ניתן למצוא גם חנויות אופניים קטנות ומקומיות בשווקים השונים. במידה ואין אתם יודעים היכן ובאיזו חנות כדאי לכם לרכוש את האופניים שלכם לפניכם מספר פרמטרים שיעזרו לכם למצוא את המקום בו תרכשו את האופניים שלכם.

1.       רשת אופניים או חנות פרטית- בדרך כלל רשתות גדולות של אופניים לא רק שמציעות אופניים במחירים גבוהים אלא הן מציעות אופניים באיכות גבוהה ועם אחריות המדיעה למספר שנים. במידה ואתם מעדיפים ביטחון ואיכות על פני המחיר כדאי לכם לרכוש אופניים בחנות אופניים השייכת לרשת אופניים גדולה. חנויות כאלו הינן בדרך כלל חנויות אופניים מאוד גדולות, יוקרתיות ומפוארות.
2.       מחיר- בדרך כלל חנויות פרטיות המוכרות אופניים מוכרות את האופניים שלהן במחירים זולים יותר מהרשתות הגדולות. פעמים המחיר נמוך בגלל איכות נמוכה יותר של האופניים ופעמים אחרות המחיר נמוך בגלל מבצעים שונים וכדומה. במידה ואתם מחפשים אופניים זולים במחירים נמוכים ונוחים כדאי לכם לרכוש אופניים בחנות פרטית וקטנה או בחנות באחד השווקים.
3.       סוג של אופניים- כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חנויות המתמחות במכירה של סוגים מסויימים של אופניים- לדוגמא חנויות המוכרות אופניים חשמליות בלבד. במידה ואתם לדוגמא, מחפשים לרכוש אופניים חשמליות רוב הסיכויים שתמצאו את האופניים שאתם רוצים באחת החנויות הללו- המתמחות במכירות של אופניים חשמליות.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.