חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

חנויות אופניים- למען הבריאות של הנפש והגוף

.
דף הבית >> חנויות אופניים- למען הבריאות של הנפש והגוף
חנויות אופניים- למען הבריאות של הנפש והגוף

בעקבות מגמת העלייה אשר באה לידי ביטוי בהיבט הבריאותי, החלו לא מעט אנשים לחפש אחר פתרונות יעילים ונוחים לשיפור מצבם הגופני בעיקר דרך אימונים ספורטיביים לחיזוק מערכות שונות שבגוף. אולם, אימונים סיזיפיים במכוני כושר ממוזגים עם חולצה מנדפת אינם בהכרח עונים על הצרכים הללו מבחינת הנוחיות והזמינות. אין ספק שרכיבה על אופניים יכולה לשמש אלטרנטיבה נהדרת עבור כל מי שמבקש לשמור על בריאותו דרך פעילות גופנית נעימה ומהנה.

עלייה חדה בקרב רוכבי האופניים
כתוצאה מכך, רכיבה על אופניים הפכה להיות טרנד של ממש בקרב הציבור הישראלי ובכלל בקרב מרבית אוכלוסיות שונות ברחבי העולם כולו. בשנים האחרונות ניתן להבחין בלא מעט מסגרות בהן הרכיבה על אופניים נעשתה עניין שבשגרה, בין אם מדובר ברכיבה מקצועית במרוצי אופניים, משפחות שלמות אשר יוצאות לטייל ברחבי הארץ באמצעות רכיבה על אופניים וכיוצא בזה. אין זה מפתיע שכיום מדווחות לא מעט חנויות אופניים על עלייה משמעותית בקרב ציבור הרוכשים של אופניים ועוד שאר אביזרים נלווים המיועדים להקל על הרכיבה באופניים.

חנות אופניים- שירותים ומוצרים
כל אדם מבקש לרכוש אופניים בהתאם לצרכים שלו, כתוצאה מכך חנויות אופניים מציעות מגוון רחב של דגמים אשר כל אחד מהם מיועד למטרות שונות של רכיבה.  בהתאם לכך ניתן למצוא בכל חנות אופניים, דגמים המיועדים לרכיבה אתגרית כגון דגם FR, אופניים לרכיבה עבור מתחילים בעיקר בשטחים סלולים, אופני הרים אשר מיועדים לשטחים מוסדרים וכיוצא בזה. הדבר החשוב ביותר הוא להתאים את סוג האופניים לסוג השטח או המסלול אליו הם מיועדות וכן גם בהתאם לצרכי ותנאי מזג האוויר. צריך גם לקחת בידי חשבון לבישת והוספת אביזרי לבוש המשפיעים על איכות הרכיבה כמו לבישת מעיל סופטש בתנאי מזג אוויר חורפי.

רכישה של אופנים דרך חנויות אופניים המציעות שירות מקצועי
את כל אלו אמור לעשות ביתר קלות ומקצועיות מוכר האופניים או נותני השירות למיניהם המצויים בכל חנות אופניים שמכבדת את עצמה. המוכר ידע לייעד עבורכם את הסוג המתאים ביותר של האופניים בהתאם לכמה גורמים, ראשית הוא יבדוק טיב הפדלים, לאחר מכן את המרחק בין האוכף או כיסא האופניים לבין הכידון ולבסוף את המרחק שנוצר בין האוכף לרוכב כאשר הוא עומד.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.