חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

טיפים לטיפול באופניים חשמליים

.
דף הבית >> טיפים לטיפול באופניים חשמליים
תקלות באופניים חשמליים זה לא דבר משמח במיוחד. לאחר השוואות, בדיקות והשקעה כספית לא מבוטלת ברכישת האופניים, לפתע מתעוררות בעיות. לשם כך המאמר הנוכחי נועד, לסייע לכם להבין כיצד לטפל באופניים חשמליים ולהימנע מתקלות עתידיות. להבדיל מאופנים רגילים, אופניים ממונעים עולים הרבה כסף. הדבר נכון גם ברמת התיקונים מכיוון שהרכיבים באופניים חשמליים מייקרים את העלויות עבור הטיפולים. על מנת להימנע מהוצאות כספיות רבות ולעתים מיותרות על תיקונים, להלן כמה טיפים לטיפול בבעיות נפוצות ומחירים בשוק.
 

תיקון סוללות נטענות לאופניים חשמליים

הרכיב החשוב ביותר באופניים חשמליים ועל כן גם היקר ביותר הוא הסוללה, הבטרייה או המצבר. רוב האופניים החשמליים כיום מגיעים עם סוללת ליתיום ששוקלת מעט ומאפשרת הספק נסיעה גדול יחסית. ישנם כמה הבדלים בין סוגי הסוללות השונות בעלי השפעה על היכולת של האופניים. קיבולת הסוללה ומספר מחזורי טעינתה הם הגורמים החשובים ביותר בנושא סוללות לאופניים חשמליים. טווח הנסיעה הוא פונקציה של קיבולת הסוללה, ככל שהאחרונה גדולה יותר כך יהיה גם טווח הנסיעה. השרידות של הסוללה תתפרש על משך זמן גדול יותר ככל שמספר מחזורי הטעינה של הסוללה גבוה יותר.
 

גורמים מרכזיים לבעיות באופניים חשמליים

קיימים כמה גורמים בגינם תקלות באופניים חשמליים יכולות להופיע, כמו למשל טעינה או פריקת יתר לא מבוקרות. מדובר בסוללות חשמליות שלא מנוהלות על פי התקן אלקטרוני בשם BMS שתפקידו לווסת בצורה מסודרת את החשמל במהלך הטעינה והפריקה. גורמים נוספים נמנים עם טעינה עם מטען לא ייעודי, חשיפת יתר לשמש, נפילת סוללה בעקבות נעילה לא טובה להתקן הסוללה או בטרייה שאזלו לה מחזורי הטעינה.
 

מחירים ועלות תיקוני סוללות של אופניים חשמליים

המחירים עבור תיקון סוללות ומצברי טעינה נע לרוב בין 150 ₪ עד 450 ₪. אולם אם תאי הסוללה נשרפו, לא צריך להשקיע בתיקונים ומומלץ במקום לרכוש סוללה חדשה שעלותה נעה בין 1700 ₪ ל- 2200 ₪. יש להביא בחשבון כי טכנאי אופניים חשמליים שמציעים תיקון סוללת ליתיום במחירים מאד נמוכים, סביר להניח מחליפים את תאי הסוללה במקום להבהיר ללקוח כי עדיף לו לרכוש סוללה חדשה. ככל הנראה טכנאי שממליץ על תיקון תאים של סוללה הוא איננו איש מקצוע אמין. למידע נוסף על סוללות, מצברים ומערכות טעינה בקרו באתר הבא.
 

תיקון מנועים חשמליים

ישנו מגוון סוגים ותצורות של מנועים חשמליים לאופניים. שני הסוגים המרכזיים הם מנועי מברשות ומנועים ללא מברשות שנבדלים מבחינת מיקום המנוע. ניתן לפתור בקלות יחסית בעיות במנוע החשמלי והמחירים הממוצעים נעים סביב 350 ₪. אם המנוע שרוף לגמרי, יהיה צורך לרכוש מנוע חדש שעלותו לפי התקן הנהוג בישראל אשר מאפשר שימוש במנועים עד להספק של 250 וואט, נע בין 1250 ₪ עד 1800 ₪. 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.