חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

יום גיבוש על אופניים

.
דף הבית >> יום גיבוש על אופניים
יום גיבוש על אופניים

טיולי אופניים הם דרך נפלאה להעביר יום גיבוש. ההתפרקות מהלחץ מהעבודה שאותו מחליף אדרנלין מרעננן וחזרה לזכרונות ילדות שלווים שהעברנו על כלי התחבורה הזה יכולים להוביל אותנו רק למקומות טובים. יום גיבוש מהסוג הזה יכול לשלב גם שיתופי פעולה ועבודת צוות, גם תחרותיות, גם היסטוריה, גם טיול ועוד.
כשבוחרים קונספט ליום כזה, חשוב מאוד להתחשב בצרכים של העובדים שלכם וגם ביכולות הפיזיות שלהם.

על פי מחקרים רבים, עובדים שרוכבים על אופניים כל הדרך לעובדה מאושרים יותר מאלה שנוהגים ברכב. רבים סבורים שרכיבה על אופניים בדרך לעבודה עשויה לעייף אותנו להמשך היום. אך על פי הנתונים במחקר, ההפך הוא הנכון. רכיבה על אופניים מצמצמת את תחושת העייפות ב-65% ואף מרימה את תחושת האנרגיה בגוף שלנו ב-20%. בזמן שאנו מקיימים פעילות גופנית כמו רכיבה על אופניים זורם במוח שלנו הורמון בשם דופאמין אשר גרם לעידוד הפעילות הגופנית. הורמון זה בדומה לאנדרופין, יכול לגרום לנו תחושת סיפוק ואושר רגעי.  כמו כן, רכיבה על אופניים מפחיתה את הסיכוי למחלות לב וריאות ב-50%. ועוד לא התחלנו לדבר על חיסכון באנרגיה והפחתת זיהום אוויר.

בעיר או בטבע – זו השאלה

אם השתכנעתם ללכת על יום גיבוש על אופניים, נשאלת השאלה – איפה.
התשובה היא מורכבת ותלויה בצוות העובדים שלכם, רמת הרכיבה שלהם והכושר הגופני שלהם.
במידה והצוות שלכם בכושר בינוני ומטה, עצלים ואיטיים. אנו מציעים ללכת עם טיול אופניים אורבני בתוך העיר תל אביב - יפו. ניתן לרכב לאורך הטיילת ופארק הירקון. זו תחושה מהנה להרגיש את הרוח ולרכב בשעות היום בפארק הירקון כשאין  איש שיפריע בדרך. רצוי לשלב סיורים היסטוריים בעיר הלבנה. ניתן לשלב סיור בעקבות אמני רחוב ואמני גרפיטי מובילים בעיר. לעצלנים במיוחד ניתן להשכיר אופניים חשמליים.
אם מדובר בצוות יותר צעיר, או לפחות יותר דינמי שאוהב אתגרים. אפשר לארגן טיול אופניים בשטח באזור יפיפה כמו יער בן שמן למשל. לרכב על אופניים בטבע זה דבר נפלא ומרגש. גם כאן אנו ממליצים לקחת איתכם מורה דרך שמכיר את השטח ויודע היכן נוח לרכב והיכן יש מסלולים שמיועדים לכך. כמו כן, המדריך יוכל לעשות סיורים מקצועיים בטבע המשלבים סיפורים על ההיסטוריה של המקום.

שיתוף פעולה – אופניים כפולים

כחלק מפעילות ימי גיבוש , יש חשיבות מאוד גדולה לצורך בשיתוף פעולה והתקרבות בין עובדים בחברה. ניתן לקבל את האפקט הזה ביצירת תחרות אופניים קצרה במקום שיהיה מספיק בטוח עבור כולם. יש אפשרות גם להשכיר אופניים מיוחדים שבהם אפשר לרכב שניים או שלושה אנשים יחד על אותו אופן. לאופניים כאלה יהיו מספר גדול של גלגלים ופדאלים. על מנת לרכב עליהם תצטרכו קשר עין וקצב תואם בין כל הרוכבים גם יחד. זו פעילות לא פשוטה, אך תוך מספר ניסיונות יהיה ניתן לרכב כך בקלות. לפעילות הזאת יש אפקט מצחיק ולולייני והיא מאוד מקרבת בין אנשים.

איך גורמים לכך שכולם יחזרו בשלום?

על מנת שכל המשתתפים יחזרו הביתה בשלום וללא פציעות דרוש תדריך בטיחות מקצועי לפני שהטיול מתחיל. חשוב שכל משתתף הצטייד בקסדות ומגנים מתאימים. כמו כן, חשוב שהאופניים יהיו כשירות לנסיעה. שלא יהיו בלמים רופפים או פנצרים או כל דבר מסוכן אחר. במקרה של נפילה או פגיעה, חשוב מאוד שכל המשתתפים יהיו מבוטחים ע"י חברת האופניים לכל צרה שלא תבוא.

 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.