חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

כיצד ניתן לפרוץ מנעולי אופניים שונים?

.
דף הבית >> כיצד ניתן לפרוץ מנעולי אופניים שונים?
אין זה סוד שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים רוכבים על אופניים. העלייה בקרב רוכבי האופניים נובעת מסיבות שונות, בעיקר כתוצאה מהיעדר תחבורה ציבורית מספקת, מצב הכבישים והפקקים וכן העלייה במודעות לפעילות ספורטיבית.

לצד העניין וההנאה שברכיבת אופניים, לא מעט רוכבים נאלצים להתמודד עם סיטואציה מאוד לא נעימה של גניבות אופניים במקומות שונים. מדובר בסיטואציה לא נעימה מבחינה כלכלית, שכן זוג אופניים יכול להגיע לסכומים של אלפי שקלים, וכן מבחינה עניינית, אם גונבים לנו אופניים, אנחנו לא יכולים לרכב, לא יכולים להתנייד, ואנחנו הופכים תלויים בתחבורה ציבורית, הורים, חברים וכדומה.

על מנת להגן מפני גנבים, משתמשים רוכבי אופניים רבים במנעולים מסוגים שונים, הבעיה היא, שלא פעם נדרשת התערבות של מנעולן על מנת לפרוץ את המנעול, שכן המפתח נשכח או נעלם, לא זוכרים את השילוב של המספרים במנעול, המנעול נשחק או נפגע וכדומה. כאן עולה השאלה, כיצד ניתן לפרוץ מנעול אופניים?
לפני שנסביר כיצד ניתן לפרוץ מנעול אופניים, חשוב לציין אילו סוגי מנעולים קיימים בתחום האופניים.
  1. מנעול דיסק – מנעול עבה שיושב על גבי גלגל האופניים ולא מאפשר להזיז אותם. המנעול מזכיר במשהו את האמצעים ששימשו בעבר לנעילת כלי רכב שחנו לא כחוק על ידי עיריות שונות ברחבי הארץ.
  2. מנעול פרסה – מנעול ברזל עבה שננעל בצורה פרסה על הגלגלים או בחלקו המרכזי של האופניים.
  3. מנעול חוליות – מנעול עשוי שרשרת פלדה, מצד אחד הוא מאוד כבד, מצד שני קל מאוד לפרוץ אותו גם בלי להיות מנעולן.
  4. מנעול נחש – מנעול רגיל עשוי מתכת, שקושר את הגלגל למוט ובכך מונע אפשרות להזיז את האופניים. גם כאן, מדובר על מנעול יחסית פשוט, שניתן לפרוץ אותו בעזרת פלאייר או כלי עבודה אחר. יש לציין שמנעול זה עובד גם על מפתחות וגם על מספרים.

כיצד מנעולן יכול לפרוץ מנעולי אופניים?

כאמור, לא פעם נאלצים רוכבי אופניים להזמין מנעולנים בשביל שיפרצו את מנעול האופניים שלהם. זה קורה, כשהם שוכחים את המפתחות או מאבדים אותם, וכן במקרים בהם המפתח לא מצליח לפתוח את המנעול.
מנעולן מקצועי ידע לעשות את העבודה באמצעות שורה של כלים אשר אמורים להיות מותאמים לסוג המנעול של האופניים. המטרה, יש לזכור, היא לשמור את המנעול שלם ולפרוץ אותו בלי לגרום לו נזק, אך זה לא תמיד אפשרי, בוודאי לא כשצריך לחתוך את המנעול באמצע.

ברוב המקרים המנעולן ישתמש בסוגים שונים של מספרים או קטרים בשביל לפרוץ את המנעול, במידה וזה אפשרי הוא ישתמש במברגות או כלים אחרים שיעזרו לפרוץ את המנעול דרך המקום ממנו מכניסים את המפתח ובמידה וזה יתאפשר אז הוא יחליף את החלק עצמו, בשביל שיהיה ניתן להמשיך ולהשתמש במנעול.
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.