חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

כסאות גלגלים ממונעים – פותחים אפשרויות נוספות

.
דף הבית >> כסאות גלגלים ממונעים – פותחים אפשרויות נוספות
כל אדם שמוגבל בתנועה באזור התחתון של הגוף יודע שכיסא הגלגלים הוא הציוד החשוב ביותר בחייו. כיסא זה מאפשר לו טווח תנועה וזאת למרות המגבלה שלו. אם בעבר, כסא הגלגלים היה מוגבל ואנשים היו צריכים להזיז אותו באמצעות הידיים, כיום יש אפשרות לקנות כסאות ממונעים חשמליים מכל מיני סוגים. בשנים האחרונות אנשים רבים משתמשים בכיסאות הגלגליים הממונעים למטרת פעילויות ספורט נכים ופעילויות רבות נוספות, כמו למשל טיולים ועוד.
 
בוחרים את כיסא הגלגלים
  • קהל יעד- חשוב מאוד לבחור בכיסא  שמתאים לקבוצת היעד והגיל שלכם. אם מדובר על כסא שמיועד לנער יש לקחת בחשבון שהשיקולים לבחירת הכיסא יהיו שונים מאלו של אדם מבוגר.
  • סביבה ותנאים- יש אנשים שמתגוררים בסביבת הכפר, המושב והקיבוץ ואילו אחרים מתגוררים בעיר. תנאי השטח שונים וכיסא הגלגלים תמיד צריך להתאים לטוואי השטח. בנוסף, יש אנשים שמעדיפים לבצע פעילויות במרחבים פנימיים ויש כאלו שמעוניינים לשלב בשגרת חייהם גם פעילויות במרחב החיצוני וגם בפנימי.
  • סוג הכיסאות- יש סוגים שונים של כיסאות, אם מדובר על כסא ממונע מאלומיניום, כסא ממונע מתקפל, כסא חשמלי מתקפל לנוער ועוד. שלושת הסוגים העיקריים של הכיסאות החשמליים הם כסא ממונע עם הנעה אחורית, כסא גלגלים ממונע עם הנעה מרכזית וכיסא עם הנעה קדמית. אם אתם נוסעים בתדירות גבוהה ובעיקר במרחבים חיצוניים חשוב לבחור בכיסא עם מנוע חזק.
  • יצרנים מוכרים ואחריות - חשוב לבחור כסא של יצרן מוכר וזאת על מנת להיות בטוחים שמדובר על כסא שמורכב מחלקים איכותיים וכיסא שמגיע עם אחריות במקרה של כל בעיה. יש לקחת בחשבון שהחלקים השונים של הכיסא יהיו יותר איכותיים כך גם הישיבה בו והנסיעה בו תהיה יותר נוחה.
 
מטרות מיוחדות וציוד נלווה
כיום יש אפשרות להזמין כיסא שמותאם למטרה שלכם ויש אפשרות להזמין ציוד נלווה שיאפשר לכם להסיע באופניים אדם או ילד שמוגבלים בתנועה. בנוסף, יש אפשרות לבחור בכיסאות קלי משקל שמתקפלים ועל ידי כך מאפשרים ניידות קלה, יש אפשרות של הצמדת מנוע עזר מיוחד לכיסא גלגלים, מנוע שעוזר למלווה לדחוף את הכיסא ויש גם אפשרות להזמין תלת אופן מיוחד שמטרתו היא לחזק את פלג גופו העליון של הילד. בתלת האופן ניתן לשנות את הזווית של הפדלים, ניתן להפעיל את הגלגלים הקדמיים על ידי הידיים וכמובן יש אפשרות לקשור את הילד באמצעות רצועת בטיחות ולהיות בשליטה על התלת אופן באמצעות ידית מיוחדת למלווה.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.