חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

לרכב עם כל המשפחה בנופים היפים בעולם

.
דף הבית >> מאמרים >> לרכב עם כל המשפחה בנופים היפים בעולם

טיולים משפחתיים הם בגדר חובה אחת לשנה וזאת בתנאי שהיכולת הכלכלית היא בנמצא. אין ספק כי הצורך בחופשה נמצא אצל כל אדם ואם מדובר בהרכב משפחתי הרי זה משובח. שגרת היום יום של כל אחד ואחת היא טובענית ופעמים רבות שוחקת וכדי להשיב את האנרגיות הנחוצות להמשך, נכון לצבור אותם בחופשה ייעודית בהתאמה מלאה להרכב המשפחתי. רבים בוחרים לצאת לחופשה משפחתית הכוללת ים, שמש ובריכה, אחרים חולמים על חופשה הררית תוך טיפוס רגלי ומסביב נופים שמצליחים לעצור את הנשימה ואילו אחרים בוחרים דווקא בשיט בימי הים התיכון או בכלל. כך או אחרת ואין זה משנה לאיזו חופשה אתם בוחרים לצאת, עליכם להיערך לכך מראש ולבחור את החופשה האולטימטיבית עבורכם באופן אישי.

החופשה הבאה שלכם

אין ספק שחופשה בקלאב 'הכול כלול' יכולה להשיב לכם את האנרגיות להם אתם זקוקים, אך זה הזמן להכיר את החופשה הבאה שלכם, שתחשוף אתכם לנופים מרהיבים ותאפשר לכם לנוע יחד בטיול כמשפחה אחת מגובשת. טיולי אופניים למשפחות הוא הטיול שיגבש את משפחתכם, יאפשר לכם להיכנס לכושר, ליהנות מהטבע, לעצור לפיקניקים ולהכיר את המדינה בה אתם מטיילים דרך גלגלי האופניים. אם טיולי אופניים מעניינים אתכם, הכירו את החופשה הבאה שלכם על בוריה והמשיכו אתנו אל עבר הפסקה הבאה.

לטייל באופניים בכל העולם

אין ספק כי טיול ברחבי העולם הוא הרפתקה לכל משפחה ובאם מדובר בטיול אופניים, הרי זו הדרך להיחשף לא רק לתרבות העירונית של המדינה בה אתם מטיילים, אלא גם ובעיקר להיחשף לנופים מדהימים שספק אם הייתם נחשפים אליהם ללא המסע המהנה באופניים. אתם יכולים לצאת לטיול אופניים במדינות ובאזורים רבים ומגוונים וביניהם גרמניה באזור הריין או הדנובה, בשוויץ לאורך נהר הארה, באיטליה, פולין, צרפת, בולגריה אוסטריה, מרוקו, הולנד, קפריסין, רומניה, צ'כיה, סלובניה, והרשימה עוד ארוכה. עוד לפני שאתם חותמים על המדינה בא תרכבו על אופניים, אתם בהחלט יכולים לצפות באתרי האינטרנט השונים באזור המיועד לרכיבה ולהכין את הנפש לקראת המחזה והנופים הציוריים מהם אתם עתידים ליהנות.

לא על האופניים לבדם

אם הרעיון לרכב כל הנופש מכביד עליכם, עצרו לרגע את המחשבה, משום שטיול האופניים משתלב במהלך החופשה ולא תופס את כולה. אתם יכולים לשלב את טיול האופניים במהלך אחד מימי החופשה שלכם, או יומיים, בהתאם לרצונכם והיכולת הספורטיבית העומדת לרשותכם.

לסיכום, כל עוד אתם לא מפחדים ממעט פעילות של שרירי הרגליים (במהלך ה – 'פידול') הרי שלשלב טיול אופניים באחד מימי החופשה יכול להיות רעיון מעולה ובעיקר באם מדובר במשפחה שמחפשת להתלכד ולבלות יחדיו ולא רק בקניונים בתי קפה ומסעדות. לאחר שסגרתם חופשה במדינה בה אתם רוצים לנפוש בררו אודות טיול אופניים. 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.