חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

מגוון הדגמים של אופניים חשמליות

.
דף הבית >> מגוון הדגמים של אופניים חשמליות

מגוון הדגמים של אופניים חשמליות

ההתניידות בעיר אינה עניין של מה בכך, זאת יודע כל תושב. החל מהשעות הלחוצות של הבוקר, בהן פקקים אינסופיים מאיימים לגרום לאיחור לעבודה, דרך מערכת רמזורים שאינה מסונכרנת כהלכה, דקות ארוכות של חיפוש חנייה במקרה הטוב ורחובות צרים ועמוסים. המצב הכלכלי של השנים האחרונים, החינוך לחשיבה תועלתנית ועלייה במודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה הביאו רבים לרכוש אופניים חשמליות ולעשות בהן שימוש יומיומי בדרך לעבודה או ללימודים.
 
למעשה, האופניים החשמליות אינן רק תוצר של מחשבה יעילה, אלא שהן מהוות פתרון יעיל ומולטי רווחי עבור המשתמשים בהן. התחומים הרבים בהן האופניים החשמליות מועילות לרוכב הממוצע הופכות את הרכישה כולה לאחת ההמצאות היעילות ביותר של השנים האחרונות. החל מהחיסכון הכספי המתאפשר תודות להיעדר הצורך בתשלומי ביטוח והוצאות דלק גבוהות, דרך חסכון בשימוש בדלק – אנרגיה יקרה ההולכת ונעשית נדירה יותר ויותר, באמצעות שימוש במערכת חסכונית של שימוש בחשמל להנעת המנוע ועד יתרונות כחסכון בזמן של הגעה ממקום למקום, ואי התלות בכלי תחבורה כגון אוטובוסים או מוניות.
 
ניכר כי רכישה של אופניים חשמליות ורכיבה עליהן – בין אם ברחבי העיר ובין אם מחוצה לה – יכולות לתרום לבעליהן יתרונות רבים מתחומים שונים. אם בתחילה נדמה היה כי קהל היעד של אופניים חשמליות יהיו בעיקר בני נוער או שוחרי אקולוגיה – הרי שמתברר יותר ויותר כי ייצורן של אופניים חשמליות הינו בגדר מתן מענה לצורך שהיה קיים מזה זמן רב.
 
האופנים החשמליות מודולאריות ומאפשרות לרוכב עליהן להתאמץ עד לרמה המקסימאלית של יכולתו – כאשר לאחר מכן מנוע האופניים מתחיל לעבוד והרוכב יכול לנוח. בניגוד לשימוש באופניים רגילות, הרוכב על אופניים חשמליות אינו מזיע כלל וכלל, שכן ברגע של תחילת המאמץ הוא כבר יכול להיעזר במנוע החשמלי. לא פלא כי הרחובות מתמלאים ביותר ויותר אופניים חשמליות מדגמים שונים ורבים – כאשר כל אחד מהדגמים מיועד לסוג אחר שלח אוכלוסיה – הן מבחינה פיזית והן מבחינת ייעוד השימוש – כאשר לנשים יתאימו אופניים חשמליות מסוג מסוים ואילו גברים יחפשו דגמים שונים, אחדים יחפשו אופניים לשימוש חוץ עירוני ואחרים דווקא יבקשו קומפקטיות ועוד.
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.