חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

מדוע אופניים חשמליות הן הבחירה הטובה ביותר לנסיעות בערים הגדולות?

.
דף הבית >> מדוע אופניים חשמליות הן הבחירה הטובה ביותר לנסיעות בערים הגדולות?

מדוע אופניים חשמליות הן הבחירה הטובה ביותר לנסיעות בערים הגדולות?

כל תושבי תל אביב וסביבתה מכירים היטב את הבעיות הללו על בשרם, אולם גם המבקרים למיניהם באזורים אלו או לחילופין אנשים אשר עובדים באזור, נתקלים לא אחת בהיעדר משמעותי של מקומות חנייה בתל אביב ובערים הסמוכות לה. אם יש רכב ברשותך ולא מזמן עברת לתל אביב, אנו ממליצים לך בחום, וזאת אך ורק משום שאנו חושבים על טובתך ועל איכות החיים שלך, למכור את הרכב או להשאירו בידיים אחרות אשר לא מתגוררות בתל אביב.

כלי רכב או אופניים?

אז מדוע לנסוע ברכב כאשר קיימת האלטרנטיבה הנהדרת שנקראת אופניים ובפרט אופניים חשמליות. כל מי שעושה בהן שימוש יאמר בביטחון גמור שמדובר בחוויית נסיעה יוצאת דופן במינה, חוויה אשר לא כרוכה בעמידה ממושכת בפקקים אשר כה אופייניים לכבישים בתל אביב, חוויה אשר לא כרוכה בהוצאות משמעותיות על דלק או בחיפושים מייגעים שעלולים להימשך שעות עבור מקום חנייה.

רכיבה נוחה פשוטה ומהירה בתל אביב

תל אביב כיום מציעה מסלולים אשר מיועדים אך ורק לרכיבה על אופניים, אז מה השאלה בכלל? ברור לחלוטין שהבחירה באופניים ממונעות כדאית ועדיפה על פני הבחירה ברכב או בכל סוג של כלי תחבורה המחייב הוצאות כספיות מרובות. כיום אפשר לראות שכל אדם אשר מעוניין לרכב על אופניים חשמליות יכול לעשות זאת, ולא משנה מה גילו, מינו או סוג עבודתו. אולם לכל אדם ישנו סגנון ייחודי משלו ובהתאם לכך פיתחו מיטב המוחות דגמים וסוגים שונים של אופניים חשמליות.

העוצמה שהמנוע החשמלי מוסיף לפעולת הדיווש הופכת את הרכיבה על אופניים חשמליות לרכיבה מהנה ומהירה במיוחד. מדובר במנוע חשמלי קטן במיוחד, אשר נמצא על תיבת ההילוכים שבאופניים או שלעתים הוא ממוקם בגלגל של האופניים. השוני בין מנוע למנוע נעוץ בעיקר באופן ההפעלה שלו וכן בעוצמת הכוח שהוא מעניק לאופניים בשעה בה מתבצעת הרכיבה.
חשוב לציין שגם אם אין ברשותכם תקציב הולם לשם רכישה חדשה של אופניים, ניתן להתקין את המנוע החשמלי גם אל אופניים רגילות, כאשר ההתקנה איננה מסובכת ואם אין ברשותכם ידע מכאני בסיסי ניתן לפנות לאיש מקצוע שיעשה זאת עבורכם.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.