חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

מדרסים לרוכבי אופניים למניעת פציעות ולשיפור הישגים

.
דף הבית >> מדרסים לרוכבי אופניים למניעת פציעות ולשיפור הישגים

מדרסים לרוכבי אופניים למניעת פציעות ולשיפור הישגים

עולם המדרסים הוא עולם ומלואו, וכולל מוצרי מדף אותם ניתן לרכוש ברשתות הפארם, בחנויות נעליים ובמקומות נוספים, ומדרסים בהתאמה אישית. ישנם מדרסים אורטופדיים מאיכות גבוהה המיוצרים לרוב מסיליקון משובח, המדרסים נבנים בהתאמה מלאה לכף רגלו של המטופל ולאחר אפיון ואבחון מבנה כף הרגל, ובהתאם לבעיה ממנה סובלים. גם רוכבי אופניים רבים זקוקים למדרסים בהתאמה אישית, מאחר ורבים מהם סובלים מתחושת נימול בכפות הרגליים בעת הדיווש, מכאבים שונים, מיבלות ומדלקות במפרקי כף הרגל.

רכיבה בטוחה ומהנה

רוב רוכבי האופניים וגם המתאמנים בספינינג מכירים את תחושת הנימול הנלווית לדיווש ארוך ומאומץ. מאחר ובשנים האחרונות הפכו הרכיבה על אופניים ואימוני הספינינג לטרנדים פופולריים, חל ביקוש בקרב המדוושים לפתרונות מקצועיים לתחושת הנימול ולכאבים בכף הרגל. ראוי לציין כי מדרסים לעוסקים בספורט הרכיבה על אופניים נועדו לשתי סיבות עיקריות- מניעת פציעות ושיפור הישגים. מאחר ורכיבה ממושכת עלולה לגרום לפציעות ולחבלות גופניות, בעיקר במפרקי כף הרגל, הרי חשוב להתאים עבור הרוכבים מדרסים איכותיים לפיזור יעיל של לחצים ועומסים המופעלים על כף הרגל והאצבעות. המדרסים מסייעים להפרדה נכונה בין האצבעות כדי למנוע שפשוף, יבלות והתפתחות דלקות שונות.

התאמה מושלמת לכף הרגל ולמאפייני רוכב האופניים

למרות שרוכבי אופניים לא ניצבים על רגליהם בזמן הרכיבה ובמהלך אימוני ספינינג, הרי כף הרגל נדרשת לעמוד בפני לחצים רבים, טמפרטורה גבוהה, חיכוך ועומסי יתר. מדרסים לרוכבי אופניים נועדו למנוע את תזוזת כף הרגל ולשמור על תנועה ישרה וחלקה במהלך הדיווש. כמו כן, המדרסים מסייעים להקלת העומסים המופעלים על מפרקי הירך, הברך והקרסול, ולמניעת תחושת הנימול בכף הרגל אשר נגרמת כתוצאה מעומס יתר על כף הרגל, ובעיקר בגלל הלחץ על התעלות העצביות שבכף הרגל.

לכן, המדרסים מסייעים לרוכבי האופניים להימנע מפציעות מיותרות, אך הם נועדו גם לסייע לספורטאי המקצועי או החובב לשפר את הישגיו. המדרסים תומכים באופן מושלם בכף הרגל וכך התנועה חלקה יותר וניתן להפעיל כוח יעיל וממוקד על הפדלים, תוך שמירה על תנועה ישרה שמפחיתה לחצים וחיכוך במפרקי הרגל. מעבר לכך, המדרסים מונעים התחממות יתר של כף הרגל ומפחיתים משמעותית את תחושת הצריבה שרוכבי אופניים רבים מכירים בעת מאמץ ממושך.

כאמור, מומלץ לרוכבי אופניים לפנות למכון אורטופדיה מקצועי כדי לאבחן במדויק את מבנה כף הרגל בזמן ישיבה ובעת מאמץ. חשוב לזכור כי במהלך רכיבה על אופניים או אימוני ספינינג כף הרגל מתרחבת בחצי מידה לערך, לכן יש לעבור אבחון מדויק כדי לבנות מדרסים בהתאמה אישית מלאה. את המדרסים ניתן לשנות במידת הצורך, להעביר בין נעלי ספורט שונות ולהתאים לנעלי רכיבה מקצועיות. לאחר השלמת בניית המדרסים חשוב לצאת לרכיבה מאומצת כדי לבדוק את מידת התאמתם, בהתאם לצורך המכון יבצע תיקונים קלים, וכבר מהרכיבה הראשונה ניתן לראות הקלה משמעותית בכאבים, בתחושת הנימול ובשיפור בהישגים.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.