חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

מה היתרון בשימוש באופניים חשמליות?

.
דף הבית >> מה היתרון בשימוש באופניים חשמליות?

מה היתרון בשימוש באופניים חשמליות?

אופניים חשמליות הם הדבר המקובל ביותר לנסיעה בעיר כיום. הם נוחות מאוד לשימוש, אפשר לנסוע לעבודה עם האופניים החשמליות אפילו בעיר, האופניים ממונעות באמצעות סוללה, ואינן ממונעות בדלק, החיסכון בדלק הוא אדיר, וישנן אופניים חשמליות שהן אפילו מתקפלות ונוחות לנשיאה, גם ברכבת או באוטובוס במידה ואתם צריכים לנסוע למרחק גדול יותר. יש לציין, כי מהירות של אופניים חשמליות עשויה להגיע ל-45 קמ"ש.

אופניים חשמליות אינן יקרות

אופניים חשמליים  אינם עולים הרבה כסף, זוג סטנדרטי של אופניים עולה בסדר גודל של 700 ₪ סוללת ליתיום חזקה תחזיק שנה שלמה מנוע האופניים החשמליות מותקן בדרך כלל על הגלגל הקדמי או האחורי כך שניתן לרכב על האופניים ללא פידול. רכיבה על אופניים חשמליות מיועדים לרכיבה בשבילים המיועדים לכך. לא כדאי להסתכן ברכיבה על אופניים על כבישים סואנים, כי הסיכוי שהרכב ייראה אתכם יהיה קלוש. ישנן משפחות שלמות שרוכבות על אופניים חשמליות לשם הנאה וטיולים.

לשמור על הסוללה

הסוללה אמורה לא להיגמר, חשוב להטעינה כל הזמן כי האופניים עלולים להיהרס ולא לפעול כהלכה. לאחרונה הביקוש לאופניים חשמליות גדל בצורה ניכרת, אם אתם מחפשים אופניים חשמליות, כדאי לחפש במנועי החיפוש באינטרנט על מנת לרכוש אופניים חשמליות. במידה והסוללה לא הספיקה, ניתן לדווש באופניים. חיסכון בזיהום אוויר הינו משמעותי, לכן  הרבה אנשים משתמשים באופניים האלה. ניתן להפוך כל אופניים לאופניים חשמליות באמצעות התקנת מנוע בגלגל הקדמי.

תחום חדש בארץ

מאחר ותחום האופניים הינו חדש בארץ והטכנולוגיה של האופניים היא משוכללת. החנייה בתל אביב היא מוגבלת, לכן, הרבה אנשים מעדיפים לנסוע באופניים חשמליות כי החיסכון בדלק הוא אדיר והסידור הזה הוא הכי נוח. ברוב הארצות בעולם, כבר מקובל לרכב על אופניים חשמליות, גם בשל הצפיפות וזיהום האוויר בערים השונות בעולם. מיותר לציין, כי רכיבה על אופניים אינה מצריכה ברישיון נהיגה ובביטוח, לכן כל אחד שמלאו לו 14 שנה, יכול לרכב על אופניים חשמליות. במידה ואתם רוצים לקנות אופניים חשמליות, רצוי כי תתייעצו עם אנשים שכבר רכשו אותם.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.