חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

מנעולים לשמירה מוחלטת על האופניים

.
דף הבית >> מנעולים לשמירה מוחלטת על האופניים
רכיבה על אופניים הינה אחת הפעולות החיוביות שאנו מבצעים ביום יום. הרכיבה שומרת על הבריאות שלנו ועל הכושר, תוך כדי הפחתה בזיהום של העלאת רכב על הכביש. הבחירה לרכב על אופניים היא כדאית כלכלית ורפואית אלמלא הן היו אחד הפריטים הנגנבים ביותר בעולם.

כל 2 דקות נגנב זוג אופניים ברחבי העולם, כמיליון זוגות גנובים בכל שנה. העובדה כי כל כך הרבה זוגות אופניים נלקחים מבעליהם וצרת תסכול לא מועט בקרב ציבור המדוושים המבקשים להמשיך בנסיעה החסכונית והבריאה.

הגנה על האופניים

אחת הסיבות הבולטות לגניבות אופניים רבות היא תפוצתם של מנעולים קלים שאינם מעניקים הגנה מספקת. בעבר אובטחו אופניים באמצעות שרשרת קלה, שלימים הפכה לשרשרת יותר מאסיבית. את השרשרת היו מחזקים לעמוד או לקורה נייחים ואליהם את האופניים באמצעות מנעול. כדי לפרוץ שרשרות מנעול כאלו לא נדרש תחכום רב או ידע בשכפול מפתחות, והשרשרת נכנעת בקלות לכלי חיתוך מתכת (הנקרא על שם מראהו גם "תוכי"), והאופניים ניתקים ממקומם.

סיבה נוספת למספר הגניבות הרב של זוגות אופניים היא היעדר מערכת חשמלית של נעילה על גבי האופניים. זאת אומרת, שלאופניים עצמם לא קיימת נעילה המבטלת את פעילותם, והמנעול אותו מציבים הוא למעשה ההגנה היחידה מפני פריצה.

על כן, חברות אופניים וחברות מנעולים יצרו בשנים האחרונות מספר מנעולים חדישים, ללא שימוש בשרשרת, אשר נועדו להיות חסינים מפריצה, אפילו בידי המנעולן המנוסה ביותר.

סוגי מנעולים חכמים לאופניים

מנעולי קוד – מנעולים המשתמשים בקוד מכני בדומה לכספות, העשוי גליל ועליו מספרים. המנעול לרוב מחובר לזרוע בצורת האות יו U  אשר נועל את האופניים למקומם הרצוי. מנעול זה מגיע כיום גם במספר וריאציות חכמות יותר, כמו קודן המשתמש בטביעת אצבע או בקוד דיגיטלי, ואלו מולבשים על גבי הזרוע. מנעול זה הינו פרקטי והוכח כחסין בידי פריצות ואף בידי נסיונות פתיחה של מנעולנים. עם זאת הוא כבד ויש לקחת זו בחשבון במהלך הנסיעה על כלי תחבורה קל.
מנעולי זרוע קלים – אלו עשויים סגסוגות מתכת קלות מצד אחד אך עמידות בפני חיתוך מצד שני. מחירן יקר יותר והן בעלות יכולת מוכחת לשמור על האופניים.

בנוסף, קיימות כיום אפליקציות המותאמות לרוכבי האופניים, המתריעות על גניבה של האופניים. אלו משתמשות ברכיב המותקן על האופניים ולרוב מכיל איתור לווייני (GPS) המאפשר לבעל האופניים לאתר במכשיר הטלפון שלו להיכן הם נלקחות.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.