חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

מתקני הרמה

.
דף הבית >> מתקני הרמה
המדריך המלא לבחירת מתקני הרמה לאופניים שלכם

האופניים הם כמובן כלי התחבורה שמלווה אותנו כל הזמן, ונוח לנו להגיע איתם למקומות שונים. עם זאת, מגיע גם השלב שבו אנחנו רוצים להציב את האופניים במקום קבוע שממנו הם לא יזוזו. במקרים אחרים, אולי נרצה לנייד את האופניים למקומות שונים, אך כאשר אנו מתניידים בעזרת כלי תחבורה אחרים. עבור כל המקרים הללו, וכן עבור מקרים נוספים, חובה לרכוש מתקני הרמה אשר יוכלו לעזור לכם בכך. בואו ונסקור ביחד כמה ממתקני ההרמה שקיימים כיום לאופניים.
 
אז מהם המתקנים שאפשר לבחור?
  • מתקנים לבית - אלו מתקני הרמה אשר הם צנועים יחסית בגודל שלהם, ולעתים יש אף מי שמרכיבים אותם בעצמם מצינורות אלומיניום שהם רוכשים בחנויות עשה זאת בעצמך. עם זאת כמובן שגם אפשר לקנות את מתקני ההרמה הללו כדי לחסוך לעצמכם זמן ומאמץ. המתקנים הללו הם נוחים מאד, כי הם חוסכים לכם מקום בבית ובבניין. במקום להציב את האופניים למטה בבניין ולדאוג מגניבה, אך גם כדי שהם לא יתפסו מקום בבית - אתם מצביים את המתקן בתוך הבית, וכך האופניים יוצבו בגובה. המתקנים לרוב יכולים לשאת בין זוג אחד לשניים לשימוש ביתי.
  • מתקנים לתצוגה בחנות/ לשימוש נרחב - אם אתם הבעלים של חנויות אופניים, או שאתם פשוט הבעלים של כמה וכמה זוגות אופניים, אתם צריכים מתקני הרמה טובים וחזקים יותר. המתקנים הלל דומים מאד למתקנים מהסוג הראשון, אבל הם גדולים, חזקים ויציבים יותר. לרוב, המתקנים הללו גם כוללים שני ווי תליה - כך שבעצם על כל וו אפשר לתלות שני זוגות אופניים, וסך הכל על המתקן אפשר להתקין כארבע זוגות אופניים שונים. אם אתם למשל משפחה שבה כולם רוכבים על אופניים - זה פתרון מושלם. המתקן גם יכול להתאים כמובן כתצוגה בחנויות, מכוני כושר, ועוד. שימו לב שחלק מהמתקנים עומדים על הרצפה, אך חלק מהמתקנים דווקא נתלים מהתקרה - ובכך יכולים לחסוך לכם מקום ניכר.
  • מתקני הרמה לרכבים - מה קורה כאשר אתם רוצים לצאת לטיולי אופניים? אתם כמובן תרצו לקחת את הרכב שלכם, ולקחת אתכם את האופניים. אבל איך עושים זאת? ברוב הרכבים אין מקום שיכול להתאים אפילו לזוג אופניים אחד - על אחת כמה וכמה כשמדובר על טיולי אופניים לכל המשפחה. הפתרון הוא לרכוש מתקני הרמה שניתן להתקין אותם על הרכב. המתקנים הללו מאפשר לכם לחבר לחלק האחורי של הרכב שלכם זוג אחד, שני זוגות של אופניים, ולעתים אף מעבר לכך. שימו לב שאתם מתקינים אופניים בהתאם ליכולת הנשיאה המקסימלית של הרכב שלכם.
האפשרויות הן מגוונות ומיוחדות
על כן, כשאתם ניגשים לבחור במתקן הרמה כזה או אחר לטובת האופניים שלכם, קחו בחשבון שיש באמת לא מעט סוגים של מתקנים שיכולים להתאים לכם. כדאי להשוות בין דגמים ובין מחירים, על מנת לקבל החלטה מתאימה.

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.