חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

ספסלי עץ ומתקני אופניים במדרכה

.
דף הבית >> ספסלי עץ ומתקני אופניים במדרכה
הרחוב מהווה הזדמנות עיצובית רבת השראה, כך שלא חסרים אמנים שהפכו את זירת הרחוב לפורטפוליועבור אמירה אישית. כמו כן, הרחוב גם מצריך מענה מקצועי ומסודר עבור צרכים משתנים שמתעוררים בו, בין אם מדובר באנשים שיוצאים לתור בו רגלית ובין אם מדובר ברוכבי אופניים שמבקשים לתרום לאיכות הסביבה (ועל כן מעדיפים את האופניים על פני נסיעה ברכב), או פשוט מבקשים לצאת אל עבר פעילות ספורטיבית לצד אווירה מזמינה. מכאן בזמן שהולך הרגל צריך נקודת עצירה נוחה(קרי ספסל ישיבה), הרי שרוכב אופניים צריךנקודת עגינה מאובטחת(קרי מתקן אופניים).

פריטי חובה

לאור כל זאת ניתן להבין כיצד ספסלי עץ ומתקני אופניים במדרכה מהווים שני פריטים חובה, ועל כל עירייה שמכבדת את עצמה דואגת לכך כאשר היא מקימה מדרכה. כמו כן,כמובן שיש להתחשב במיקום של המדרכה, וזאת על מנת להבין כל כמה ק"מ יש להציב את שני האובייקטים, כאשר ישנם משתנים נוספים אשר משפיעים על היבטים נוספים - למשל על חומריות, על גודל וכמובן שגם על עיצוב.

ספסלי עץ

כל מי שעוסק בתחום "ריהוט רחוב" בוחן את התקנים השונים, ויודע שניתן להעניק מענה מדויק באמצעות בחינה של מגוון חומרים וצורניות. מכאן שאם מבקשים להקים ספסלים, ניתן לראות שכיום נעשה שימוש בעיקרבשלושה חומרים עיקריים: עץ, בטוןומתכת. עם זאת, לספסלים מעץ אין מתחרים, וזאת כי מדובר בחומריות שיודעת להקרין תחושות ייחודיות - כגון טבע, ניקיון, כפריות ורכות, אך כאן יש לזכור שניתן למצוא שלל עיצובים שונים, לצד מגוון רמות גימור ומשחק עם שילובי חומרים נוספים. לאור כל זאת ניתן ליצור ספסלי עץ שמשדרים יוקרתיות, ולחלופין ניתן ליצור ספסלי עץ שמשדרים יותר פשטות.

מתקני אופניים

מתקני אופניים מהווים הזדמנות עיצובית מסקרנת, וזאת כי ניתן להסתפק במעט חומר גם על מנת להעיד על הייעוד וגם על מנת לספק נוחות שימוש והגנה מפני גניבה. מכאן שכאשר באים לרכוש ספסלי עץ,או מתקני אופניים, יש לעבור על ההיצע ולבחון מהמתאים לנוף המידי ואף לאופי הציבור אשר חולף במקום, כאשר תמיד יש לקחת בחשבון שיקולים נוספים כגון ונדליזם, כמות רוכבי האופניים באזור, קירבה לכביש וכדומה.

מעט היסטוריה

עד לפני כמה שנים פחות היה נהוג למצוא ספסלי עץ ומתקני אופניים במדרכה, אז אין זה מנע מאנשים לשבת לנוח או לעגן את האופניים במרחב הציבורי, עם זאת התנהלות הייתה יותרפיראטית, כך שמגוון עמודי חשמל הפכו למתקני אופניים ומגוון גדרות, או אבני מדרך הפכו למושבים מאולתרים. ברגע שעלתה המודעות ופוזרו יותר ספסלים ומתקני אופניים, לא רק שהניידות ברחוב הפכה להיות יותר נוחה, אלא היא גם הפכה להיות יותר מזמינה ובטוחה, כך שגם אם אין זה הכרחי, שני פריטים אלומומלצים ביותר. 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.