חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

ספסל גינה

.
דף הבית >> ספסל גינה
איך בוחרים ספסל גינה?

אתם מחפשים לרכוש או לבצע הזמנה של ספסל גינה? רכישת ספסל גינה אינה דבר של מה בכך. מאחר ויש מגוון רחב של ספסלי גינה בדגמים שונים ובעיצובים שונים. כאשר את הבחירה בדגם המוצלח ביותר יוכל רק הלקוח בעצמו לעשות, בהתחשב, כמובן, בנתוני הגינה שלו. מאחר ויש לנתוני הגינה מה לומר על בחירת ספסלי גינה. חשוב לבחון את הגינה בה מתכננים להעמיד את הספסל. כדי לבצע התאמה מושלמת של הספסל ליעד בו הוא אמור לעמוד. בבחינת השטח יהיה עליכם לשים לב למספר נקודות חשובות שישפיעו על הבחירה שלכם בספסל.

האווירה הכללית בגינה
זה הדבר הראשון. בגינה שלכם יש איזושהי אווירה. אווירה טבעית וזורמת או אווירה של צמחיה מתורבתת וגזומה היטב. אווירה של צמחיה רכה ונעימה, או לחילופין, צמחים דוקרניים ועזים. ואולי יש לכם גינה טרופית? או גינה מלבלבת ומלאת פרחים? ולא הזכרנו את האווירה השונה ששוררת בגינות פרי... נשמו את האווירה של הגינה שלכם, ולכו אתה הלאה. התאימו לה את הספסל המתאים מכל המבחר. הצבע של הספסל כמו גם הקו העיצובי שלו יסייעו לכם להשלים את האווירה. או לחילופין, לווסת ולאזן אותה מעט, אם יש צורך.

התאימו למקום שעומד לרשותכם
מהו המקום שיש לכם לצורך העמדת הספסל? האם יש לכם חלל גדול לצורך העמדת הספסל, או שמא עליכם להעמיד אותו בשטח מוגבל בין גדר לעץ קיים. כאשר השטח שלכם רחב תוכלו לבחור ספסל גינה מהודר וגדול, כזה שתופס שטח גדול ויש לו נוכחות מרשימה. והוא יעשה לכם בגינה אווירה מלאה ומזמינה לשבת ולהתרווח. אך אם השטח מצומצם, חשוב שתבחרו בספסל בעל עיצוב עדין, כזה שמשתלב היטב בנוף, ולא יוצר עומס בעיניים. כמו כן חשוב למדוד את השטח שיש לכם ולוודא שיש לכם את המקום הנדרש לצורך העמדת הספסל. עוד חשוב שהספסל יעמוד במקום בו יהיה נוח לשבת וליהנות מיפי הגינה כולה. בחרו בשטח בו יש צל במשך שעות ארוכות. מקום מוסתר מעט בו תהיה לכם אווירה נעימה ופרטיות.
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.