חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

עיריית תל אביב תמ"א 38 חדר אופניים

.
דף הבית >> עיריית תל אביב תמ"א 38 חדר אופניים
חידוש על שניים
חידוש והתחדשות הם אלמנטים חשובים מאוד בכל תחום. גם במקומות שהכול עובד בצורה טובה, חשוב להסתכל קדימה ולחזות איפה אנחנו רוצים להיות בעוד כמה שנים. מתוך החשיבה הזו, בישראל החלו בשנים האחרונות לקדם חזק מאוד פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38 בשכונות מגורים רבות בארץ. פינוי בינוי הוא פרויקט שמטרתו לחדש את פני הערים תוך כדי מתן יתרונות רבים הן לקבלנים המבצעים, הן לבעלי הבתים וכמובן למדינה עצמה. זה עובד כך: הקבלנים מגיעים לסיכום עם הדיירים על שיפוץ מקיף או בנייה מחדש של בניין, הם מפצים אותם בסכום מסוים על הטרחה ולמעשה מעניקים להם דירה משופצת או חדשה בתום התהליך. בתמורה, הם בונים עוד מספר דירות בבניין כדי שיוכלו למכור אותם ברווח.

ליצירת קשר לחצו כאן
על פניו, מדובר בעסקה נהדרת לכולם, אך כמובן שיש לא מעט מכשולים בדמות דיירים שלא מוכנים להקריב את עצמם ולא רוצים לחיות בתוך אתר בנייה, או לחילופין, לעבור לגור במקום אחר לתקופה שהיא לא בדיוק מוגדרת. בסופו של דבר, המטרה של פינוי בינוי ותמ"א 38 היא חיובית והמאמץ הוא בהחלט משתלם כאשר כולם מחייכים בסוף. כמובן שבערי המרכז הפרויקטים הללו הם יותר נפוצים, ובמיוחד בתל אביב. הקהל בתל אביב הוא מקבל יותר ומבין את הצורך וגם כזה שרואה את פוטנציאל הרווח.

לחשוב על הכול

עם זאת, כאשר מתחילים פרויקט תמ"א 38 צריך לחשוב על הפרטים הכי קטנים. כמו למשל, חדר אופניים. בתל אביב הנסיעה באופניים היא מאוד נפוצה והרבה מאוד אנשים מתניידים אך ורק עם אופניים חשמליים. לכן, בנושא חידוש העיר, צריכה לדאוג עיריית תל אביב תמ"א 38 חדר אופניים ייעודי. חשוב מאוד להתעקש על הנושא על מנת לתת לאותם אנשים את השירות שהם זקוקים לו.

הבניין שבו אתם מתגוררים לוקח פרויקט של פינוי בינוי או תמ"א 38? מתוכנן להיבנות גם חדר אופניים ואתם רוצים שישולבו בו מתקנים רלוונטיים? אם כן, פרידמן היא הכתובת המתאימה עבורכם. לסקירת כלל מוצרי ושירותי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר עם 03-6836911
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם
מועדון לקוחות


השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.