חייגו
 03-6836911
ווטסאפ  
050-7896911
כתובת
שוקן 12, תל אביב
רווח
 

קונים אופניים חשמליות

.
דף הבית >> קונים אופניים חשמליות

קונים אופניים חשמליות

רוב האנשים נאלצים להשתמש במכונית שלהם כדי להגיע בכל יום לעבודה, מה שגורם לזיהום אוויר אדיר, ולפקקים שמאוד לא נעים לעמוד בהם בכל יום. אם מקום העבודה שלכם הוא לא מאוד רחוק, אך הוא לא מאפשר הליכה אליו ברגל, אולי הגיע הזמן שלכם לחשוב על אפשרות חדשה אשר תביא אתכם לעבודה בכל יום. תחבורה ציבורית זו אפשרות נפלאה, אשר כאשר היא עובדת טוב היא גם מאוד נוחה. יחד עם זאת, לחכות לאוטובוס יותר מידי זמן בכל יום זה לא נעים, ומעבר לכך, גם האוטובוס עצמו עומד בסופו של דבר בפקקים. זוהי הסיבה לכך שהפתרון האמיתי והטוב ביותר הוא אופניים חשמליות, כך שאם אתם רוצים לשנות את עורך החיים שלכם ולהיטיב עם עצמכם, קנו אופניים חשמליות והקטינו מאוד את זמן ההגעה שלכם לעבודה.

כמה יתרונות

האמת היא כי אופניים חשמליות הן רק בעלות יתרונות, כי גם אם נחפש לא נמצא להן אפילו חסרון אחד. האופניים החשמליות הן נפלאות כי הן מקצרות את זמן ההגעה ממקום למקום, וכי לא צריך לשלם על חנייה או לחפש חנייה כאשר מגיעים ליעד. הן מתקפלות מאוד בקלות, כך שהן כלל לא תופסות מקום, ומעבר לכל אלה, הן לא מזהמות את כדור הארץ כמו שעושות המכוניות שלנו. מי שנוסע באופניים חשמליות חוסך בכל חודש מאות שקלים על דלק, כך שהוא מקטין את ההוצאות החודשיות שלו, והוא יכול ליהנות מהכסף הזה למטרות אחרות.

מבנה האופניים החשמליות הוא פשוט

האופניים החשמליות מאוד דומות, למעשה, לאופניים הרגילות, כי הן בנויות אותו הדבר. ההבדל בין האופניים המוכרות לבין האופניים החשמליות הוא המנועולמעשה מדובר על מנוע קטן וקל מאוד. המהירות אשר אליה יכולות האופניים החשמליות להגיע היא בערך 25 קמ"ש, והמרחק שאותו אפשר לעבור מבלי להטעין את הסוללה הוא בערך 40 ק"מ. האופניים החשמליות הן המצאה נפלאה גם לצעירים שבינינו, כי כך הם יכולים להגיע למרחקים ארוכים יותר, מבלי להתאמץ ומבלי להטריד את ההורים שלהם בהסעות בכל מיני שעות של היממה.
 

       פרידמן, רח' שוקן 12, תל אביב, טל 03-6836911   פרטים נוספים    

למעוניינים, 3 תשלומים שווים למזמינים באתר. אפשרות להסדרי תשלום ומימון שונים

האחריות למוצרים הנקנים באתר זהה לאחריות הניתנת למוצרים הנקנים בחנות  

ניתן לאסוף בחנות בתל אביב כל מוצר שנקנה באתר (לאחר תיאום ) ולחסוך את תשלום דמי המשלוח 

הובלה למקומות רחוקים כמו ערבה, אילת, כפרים, רמת הגולן וכד' - תוספת של 50% להובלה הרשומה. התוספת בתיאום עם חברת ההובלה כדי שנוכל לתת שרות בכל הארץ 
מאמרים באתר
אודות אופניים חשמליות
אודות אופני הרים
ספורט אופני הרים
קלנועית חדשה
קלנועיות 3 או 4 גלגלים?
כיצד לבחור אופני הרים 
קניית אופניים חשמליות
רכישת אופני הרים
למה אופניים חשמליים
קלנועית בעלת גלגל אחד
רכיבה בטוחה
קטגוריות
אופני הרים
אופני נשים
אופני ילדים
תלת אופן
אופנים מתקפלים
אופניים חשמליות
טרקטורנים ממונעים
קורקינטים ממונעים 
קלנועיות
רכישה באתר
תקנון
שאלות ותשובות

מאמרים
קישורים
הצטרפות
צור קשר
פייסבוק

אינסטגרם

השארו מעודכנים, הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו

 

פרידמן 2017 © כל הזכויות שמורות     עיצוב אתר: טליה קוזי
.